Reklama

Wiadomości

  • 6 września 2021
  • 8 września 2021
  • wyświetleń: 7317

[ZDJĘCIA] Na parkingu paliły się BMW i8 oraz Mazda 6

W poniedziałek,6 września około godziny 9.30 dyżurny Państwowej Straży Pożarnej w Tychach otrzymał zgłoszenie o pożarze dwóch samochodów osobowych na osiedlowym parkingu przy ul. Trzy Stawy.

Na parkingu paliły się BMW i8 oraz Mazda 6
Na parkingu paliły się BMW i8 oraz Mazda 6 - 06.09.2021 · fot. 112tychy.pl


Na miejsce zgłoszenia zadysponowane zostały zastępy JRG Tychy oraz patrol policji. Po dotarciu na miejsce strażacy zastali objęte pożarem BMW i8 oraz Mazdę 6. Podane zostały prądy piany na płonące pojazdy. Po kilkunastu minutach pożar został ugaszony.

Trwa ustalanie, czy pożar był spowodowany zwarciem instalacji w BMW, czy może doszło do podpalenia pojazdu. Policjanci z tyskiej komendy policji prowadzą w tej sprawie postępowanie.

ar / tychy.info

źródło: 112tychy.pl

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Czym żyli czytelnicy portalu tychy.info w 2021 roku" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Czym żyli czytelnicy portalu tychy.info w 2021 roku

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Czym żyli czytelnicy portalu tychy.info w 2021 roku" podaj