Wiadomości

  • 12 września 2021
  • 13 września 2021
  • wyświetleń: 4771

34-letnia tyszanka w jubileuszowej edycji MasterChefa

12 września rozpoczyna się 10. edycja MasterChefa. W dzisiejszym odcinku zobaczymy 34-letnią tyszankę Marlenę Starzec, która będzie walczyć z 28 uczestnikami o wejście do finałowej czternastki!

Marlena Starzec
34-letnia tyszanka w jubileuszowej edycji MasterChefa · fot. masterchef.tvn.pl


W rywalizacji o wejście do finałowej czternastki zmierzy się 28 uczestników wyłonionych podczas castingów online. Pierwsze kroki w gotowaniu pod okiem jurorów będą stawiać w towarzystwie Basi Ritz - zwyciężczyni pierwszej edycji programu.

To właśnie wybrane przez nią składniki - przegrzebki i tatar wołowy - będą do przygotowania w pierwszej konkurencji. Następnie na kucharzy czekać będą kulinarne pojedynki w kuchni MasterChefa. Zmagania odbywać się będą w trójkach, a z każdej trójki jedna osoba przejdzie dalej, jedna odpadnie, a jedna trafi do dogrywki.

Czy tyszanka Marlena Starzec otrzyma swój fartuch z imieniem? Dowiemy się już w niedzielę po godz. 20:00 na TVN i Playerze!

ab / tychy.info

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Tyszanie w programie MasterChef" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Tyszanie w programie MasterChef

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Tyszanie w programie MasterChef" podaj