Wiadomości

  • 23 października 2022
  • 25 października 2022
  • wyświetleń: 2405

Tyszanin Kuba Tomaszczyk nadal walczy o tytuł Masterchefa!

Rolada oraz zembacz przygotowany według przepisu jurorów - to zadania, które czekały na uczestników kolejnego odcinka polskiej edycji programu Masterchef. Kuba z Tychów przeszedł do kolejnego odcinka!

Kuba Tomaszczyk w programie Masterchef
Kuba Tomaszczyk w programie Masterchef · fot. TVN


W pierwszej konkurencji uczestnicy musieli zmierzyć się z tematem rolady. Na jej przygotowanie mieli dokładnie 70 minut. Kuba Tomaszczyk z Tychów przygotował roladę wołową z kluskami śląskimi, młodą zasmażaną kapustą ze słoniną, a także sos.

Rolada przygotowana przez Kubę Tomaszczyka
Rolada przygotowana przez Kubę Tomaszczyka · fot. mp / tychy.info


W drugim zadaniu, eliminacyjnym, uczestnicy programu mogli przygotować dowolne danie, ale musieli go uzgodnić wspólnie. Po siedmiu minutach nie potrafili się dogadać, dlatego też Magda Gessler, Anna Starmach i Michel Moran zadali kandydatom do tytułu polskiego Masterchefa przygotowanie zębacza na parze wraz z musem ze szparagów, musem z czerwonej papryki, sałatką ze szparagów, oliwą koperkową i ziołami. Na wykonanie zadania mieli 65 minut. Co ważne, uczestnicy musieli przygotować danie osobno dla każdego z jurorów.

Zembacz przygotowany przez Kubę Tomaszczyka
Zębacz przygotowany przez Kubę Tomaszczyka · fot. mp / tychy.info


Zębacz przygotowany przez Kubę Tomaszczyka nie przypadł do gustu jurorom, dlatego też tyszanin znalazł się w zagrożonej odpadnięciem czwórce. Mimo to mieszkaniec naszego miasta awansował do kolejnego odcinka 11. edycji programu Masterchef!

mp / tychy.info

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Tyszanie w programie MasterChef" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Tyszanie w programie MasterChef

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Tyszanie w programie MasterChef" podaj