Reklama

Wiadomości

  • 28 grudnia 2022
  • 30 grudnia 2022
  • wyświetleń: 3974

[ZDJĘCIA] Tyski masterchef u prezydenta

Kuba Tomaszczyk - zwycięzca programu Masterchef odwiedził w środę 28 grudnia Urząd Miasta Tychy. Spotkał się z Andrzejem Dziubą - prezydentem Tychów oraz jego najbliższymi współpracownikami.

Tyski Masterchef Kuba Tomaszczyk u prezydenta - 28.12.2022 · fot. UM Tychy


Prezydent Tychów przekazał także w imieniu całej tyskiej społeczności symboliczny prezent, bez którego żaden kucharz nie może się obejść - deskę do krojenia oraz nóż szefa kuchni z grawerem - hasłem promocyjnym miasta: "Tychy dobre miejsce". Do prezentu dołączone były życzenia: „Pełnemu pasji i kulinarnej wyobraźni utalentowanemu tyskiemu kucharzowi z życzeniami kolejnych wspaniałych sukcesów”.

- Dziękuję za wszystko, za ogromne wsparcie, którego doświadczałem także w rodzinnym mieście. Program Masterchef dał mi ponownie motywacje do działania, czuje się bardziej zmotywowany do działania, gotowy częściej wychodzić poza granicę komfortu - mówi Kuba Tomaszczyk.

To już kolejne spotkanie Kuby Tomaszczyka z prezydentem Dziubą. Młody kucharz odwiedził urząd miasta w maju 2016 roku po zajęciu 2. miejsca w pierwszej edycji programu Masterchef Junior Polska.

Przed młodym kucharzem teraz egzaminy zawodowe i przygotowanie do matury. Kuba jest uczniem Zespołu Szkół nr 7 w Tychach.

ar / tychy.info

źródło: UM Tychy

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Tyszanie w programie MasterChef" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Tyszanie w programie MasterChef

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Tyszanie w programie MasterChef" podaj