Reklama

Wiadomości

  • 9 lutego 2021
  • 11 lutego 2021
  • wyświetleń: 5188

Chciał wyrwać dwulatka z rąk matki. Trafił pod opiekę psychiatry

W sobotę, 6 lutego na parkingu przy centrum handlowym Gemini Park w Tychach doszło do szarpaniny pomiędzy mężczyzną a matką dwuletniego chłopca. Na szczęście nikt nie odniósł obrażeń. Mężczyzna został skierowany na konsultację psychiatryczną. Poszkodowana kobieta przyznaje, że nie otrzymała żadnej pomocy ze strony świadków zdarzenia.

Gemini Park Tychy
Do szarpaniny doszło na parkingu Gemini Park Tychy · fot. Gemini Park Tychy


- Wychodziłam dziś z Gemini Parku w Tychach. Szłam z 2-letnim synkiem na rękach przez parking do auta i nagle, nie wiem skąd, wyszedł mężczyzna i zaczął mówić "oddaj mi ją" po czym chciał wyrwać mi syna z rąk. Walczyłam z nim dobre 10 minut, mając w głowie myśl, co ja zrobię, jak on mi go wyrwie. Parę osób to widziało, ale zero pomocy czy reakcji. Nagle mężczyzna zrezygnował i puścił go (synek już bardzo płakał) i odszedł. Nie wiem czy poszedł do sklepu, czy do samochodu. Bałam się tylko żeby mnie znów nie gonił. Sprawa została zgłoszona na policję, ale chciałam ostrzec inne mamy. Może zgłosi się ktoś, kogo ten sam mężczyzna w ten sam sposób napadł - opisała sytuację pani Anna.

Sprawa została zgłoszona na policję dzień później. Okazało się, że z tym samym mężczyzną doszło do podobnej sytuacji zakończonej interwencją policji, po której został on przekazany załodze karetki pogotowia. Zgłoszenie także dotyczyło dziwnego zachowania.

- Mężczyzna został skierowany na konsultację psychiatryczną. Matka chłopca nie chciała składać zawiadomiona o naruszeniu nietykalności cielesnej z powództwa cywilnego, dlatego policja nie prowadzi już żadnych czynności związanych z tym zdarzeniem - informuje asp. szt. Barbara Kołodziejczyk.

ar / tychy.info

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Czym żyli czytelnicy portalu tychy.info w 2021 roku" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Czym żyli czytelnicy portalu tychy.info w 2021 roku

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Czym żyli czytelnicy portalu tychy.info w 2021 roku" podaj