Wiadomości

  • 25 lutego 2021
  • 28 lutego 2021
  • wyświetleń: 9413

Ali Nurbagandow nowym radnym Rady Miasta Tychy

Ali Nurbagandow na sesji Rady Miasta w dniu 25 lutego złożył ślubowanie radnego. Został też wybrany na wiceprzewodniczącego komisji rewizyjnej.

Konwencja wyborcza KWW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska - 1.10.2018
Ali Nurbagandow · fot. BM / tychy.info


Wybór nowego radnego ma związek ze złożeniem mandatu przez Magdalenę Łukę, co było konieczne w związku z rozpoczęciem pracy na stanowisku naczelnika Wydziału Promocji i Komunikacji Społecznej Urzędu Miasta Tychy.

Ali Nurbagandow jest kandydatem z tej samej listy (PO), który w wyborach uzyskał kolejno największą liczbę głosów. Jego kandydaturę zatwierdził Komisarz Wyborczy. Następnie tyszanin wyraził wolę zostania członkiem Rady i 25 lutego złożył ślubowanie.

Ali Nurbagandow złożył ślubowanie radnego podczas sesji Rady Miasta - 25.02.2021
Ali Nurbagandow złożył ślubowanie radnego podczas sesji Rady Miasta - 25.02.2021 · fot. tychy.info


Podczas sesji głosowano nad wyborem wiceprzewodniczącego komisji rewizyjnej, również w związku ze zrzeczeniem się mandatu przez M. Łukę. Stanowisko objął Ali Nurbagandow. Od radnych otrzymał 13 głosów pozytywnych. Drugim kandydatem na tę funkcję była Anita Skapczyk, na którą zagłosowało 7 osób.

ar / tychy.info

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Czym żyli czytelnicy portalu tychy.info w 2021 roku" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Czym żyli czytelnicy portalu tychy.info w 2021 roku

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Czym żyli czytelnicy portalu tychy.info w 2021 roku" podaj