Wiadomości

  • 19 czerwca 2021
  • 1 lipca 2021
  • wyświetleń: 6465

Highway to HEL - tyszanie zakończyli wyprawę na Hel dla Świetlikowa!

Udało się! Tyszanie - Dawid Gruszczyk i Adam Kowalczyk wyruszyli 23 czerwca na rowerową wyprawę na Hel, a już 26 czerwca, po niecałych 66 godzinach jazdy udało im się dotrzeć do celu! Zrobili to dla hospicjum dziecięcego Świetlikowo! Wciąż można wesprzeć dowolnym datkiem zbiórkę na rzecz małych pacjentów!

highway to hel
Highway to HEL - tyszanie zakończyli wyprawę na Hel dla Świetlikowa! · fot. Highway to HEL / Facebook


- Jesteście gotowi na prawdziwą walkę ze słabościami i próbą charakteru? My jak zawsze tak! Dla nas nie ma granic. Granice sami sobie wyznaczamy i jest jest nią niespełna 3-dniowa piekielna trasa na Hel na przełomie czerwca oraz lipca. Podejmiemy szaloną próbę pokonania dystansu Tychy - Hel w zaledwie 66.6 godzin. Cel jest szczytny, albowiem jedziemy dla dzieciaczków z Fundacji Śląskie Hospicjum dla Dzieci "Świetlikowo". Motywacja jest więc podwójna - nie możemy nikogo zawieść! Na szczęście nie jesteśmy w tym sami! Warto dodać, że nie jesteśmy kolarzami z krwi i kości, a Dawid do niedawna nie posiadał nawet swojego roweru - zapowiadali niedługo przed wyruszeniem w drogę Dawid Gruszczyk i Adam Kowalczyk.

Higway to hel
Dawid Gruszczyk i Adam Kowalczyk w drodze na Hel dla podopiecznych Świetlikowa · fot. Highway to HEL / Facebook


Tyszanie wystartowali 23 czerwca spod Bramy Słońca przy ul. Dmowskiego 33 w Tychach, a już 26 czerwca po 65,5 godzinie jazdy dotarli do znaku z napisem Hel! Pokonali symboliczne 666 kilometrów. Po drodze nie obyło się bez stłuczeń i kontuzji. Bólowi towarzyszył niemiłosierny upał, ale wytrwali kolarze nie zamierzali się poddać.

Bieżącą relację z wyprawy można prześledzić na stronie facebookowej tego wyzwania: https://www.facebook.com/IronGuys13/?ref=page_internal

Loading...


Jeszcze przez cały lipiec można wpłacać dowolne, nawet najmniejsze kwoty na konto zbiórki na rzecz "Świetlikowa". Do tej pory udało się już uzbierać ponad 5 tysięcy złotych, ale celem tyskich rowerzystów jest zdobycie 20 tysięcy dla dzieci!

ar / tychy.info

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Czym żyli czytelnicy portalu tychy.info w 2021 roku" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Czym żyli czytelnicy portalu tychy.info w 2021 roku

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Czym żyli czytelnicy portalu tychy.info w 2021 roku" podaj