Wiadomości

  • 25 sierpnia 2021
  • 28 sierpnia 2021
  • wyświetleń: 12585

Nowy sklep Netto w Tychach w miejscu Tesco

W czwartek, 26 sierpnia sieć Netto otworzyła nowy sklep w Tychach w obiekcie przejętym po Tesco. Placówka jest zlokalizowana przy ul. Edukacji 44. To już trzecie Netto w naszym mieście.

Netto
fot. materiały prasowe


Od czwartku mieszkańcy Tychów mogą sprawdzić, jak zmienił się znany im dotąd sklep Tesco. Nowy sklep został wyposażony w kasy samoobsługowe. Klienci odwiedzający sklep w czwartek otrzymają bezpłatnie do zakupów dużą torbę zakupową wielokrotnego użytku.

Netto w Tychach ma powierzchnię ponad 800 m², zlokalizowany jest przy ul. Edukacji 44, i jest czynny od poniedziałku do soboty w godzinach 6.00-22.00. W sklepie istnieje możliwość wypłaty gotówki.

Sklepy Netto 3.0 to oferują wybór świeżych owoców i warzyw (ponad 150 gatunków), produkty bezglutenowe, bezlaktozowe, bezcukrowe, a także produkty z certyfikatem BIO. Netto nie zapomina także o osobach wybierających wygodne i szybkie rozwiązania - z myślą o nich powstała strefa TO GO, w której klienci znajdą szeroką gamę gotowych dań.

W związku z pandemią Covid-19 wszystkie sklepy Netto funkcjonują zgodnie z wszelkimi obostrzeniami i zasadami bezpieczeństwa. Placówki wyposażone są w środki ochronne zabezpieczające zarówno klientów, jak i pracowników.

ar / tychy.info

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Czym żyli czytelnicy portalu tychy.info w 2021 roku" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Czym żyli czytelnicy portalu tychy.info w 2021 roku

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Czym żyli czytelnicy portalu tychy.info w 2021 roku" podaj