tychy.info

Reklama

Wiadomości

  • 12 sierpnia 2021
  • 15 sierpnia 2021

[WIDEO] Czego brakuje w Tychach? Pytaliśmy przechodniów

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Czym żyli czytelnicy portalu tychy.info w 2021 roku" podaj

Czego brakuje w Tychach? Z takim pytaniem udaliśmy się ostatnio na plac Baczyńskiego, gdzie udało nam się porozmawiać z mieszkańcami miasta. Przy okazji zagadnęliśmy przechodniów o to, jak żyje im się w Tychach i jak określiliby je jednym zdaniem. Jesteście ciekawi odpowiedzi?

Reklama„Miasto ciągle się rozwija”, „Chyba niczego tu już nie brakuje”, „Żyje się spokojnie i dobrze” - takie komentarze mieszkańców słyszeliśmy wielokrotnie podczas przeprowadzonej niedawno sondy ulicznej na placu Baczyńskiego. Początkowo padały w większości takie właśnie słowa i zaczęliśmy się zastanawiać, czy uzyskamy jakąkolwiek inną odpowiedź.

Z czasem jednak pojawili się mieszkańcy, którzy dość zdecydowanie punktowali, czego ich zdaniem w Tychach jest za mało lub nie ma wcale, a mogłoby być. Rozmówcy wskazywali m.in. na wciąż niewielką liczbę placów zabaw dla dzieci, brak odkrytego basenu czy wystarczający udział zieleni w przestrzeni miejskiej.

ab, Elżbieta Goraus / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Czym żyli czytelnicy portalu tychy.info w 2021 roku

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Czym żyli czytelnicy portalu tychy.info w 2021 roku" podaj