Wiadomości

  • 16 listopada 2021
  • 17 listopada 2021
  • wyświetleń: 8668

Śmiertelne potrącenie przez pociąg w Tychach - były utrudnienia

We wtorek, 16 listopada około godz. 15.00 doszło do śmiertelnego potrącenia pieszego przez pociąg w rejonie przejazdu kolejowego w rejonie ul. Grzybowej w Tychach. Występowały utrudnienia w ruchu pociągów.

Śmiertelne potrącenie przez pociąg w Tychach - 16.11.2021 · fot. 112tychy.pl


16 listopada około godziny 14.50 dyżurni tyskiej straży pożarnej i policji otrzymali zgłoszenie o potrąceniu osoby przez pociąg towarowy. Na miejsce natychmiast zadysponowane zostały: patrole policji, zespół ratownictwa medycznego, zastępy tyskiej straży pożarnej oraz patrol straży miejskiej.

Po przybyciu na miejsce zgłoszenie zostało potwierdzone. Do potrącenia doszło w rejonie ul. Grzybowej. Niestety w wyniku potrącenia mężczyzna poniósł śmierć na miejscu.

Na miejsce zdarzenia wezwana została policyjna grupa dochodzeniowo-śledcza, technik kryminalistyki oraz prokurator. Z ustaleń portalu Tyskich Służb Ratowniczych 112 Tychy wynika, że mężczyzna wszedł na tory wprost pod pociąg. Trwa ustalanie dokładnych przyczyn i okoliczności tego tragicznego zdarzenia. Nie wyklucza się samobójstwa.

Tuż po zdarzeniu nastąpiła przerwa w ruchu pociągów na odcinku Tychy - Pszczyna. Już około godz. 15.40 ruch kolejowy zaczęto prowadzić po jednym torze. Zamknięty pozostawał tor nr 1. Czynności na miejscu trwały do godz.18:10. Następnie wznowiono ruch po obu torach.

ar / tychy.info

źródło: 112tychy.pl

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Czym żyli czytelnicy portalu tychy.info w 2021 roku" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.