Wiadomości

  • 4 marca 2021
  • 6 marca 2021
  • wyświetleń: 55248

W Tychach odnaleziono zwłoki 43-letniego mieszkańca Wyr

43-letni Michał z Wyr w środę, 3 marca około godziny 7.30 wyjechał z domu i od tego czasu nie nawiązał kontaktu z rodziną. Wczoraj około godziny 17.00 zakończono czynności poszukiwawcze. Na terenie Tychów ujawniono zwłoki mężczyzny.

Oficer prasowy mikołowskiej policji, mł. asp. Ewa Sikora poinformowała w czwartek, 4 marca po godzinie 17.00, że czynności poszukiwawcze zostały zakończone. Na terenie Tychów, przy ul. Skalnej w okolicy znajdujących się tam garaży ujawniono zwłoki mężczyzny. Policja potwierdziła dziś rano, że było to ciało poszukiwanego mieszkańca Wyr. Okoliczności jego śmierci bada prokuratura. Zlecono sekcję zwłok.

ar / tychy.info

źródło: 112tychy.pl

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Czym żyli czytelnicy portalu tychy.info w 2021 roku" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Czym żyli czytelnicy portalu tychy.info w 2021 roku

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Czym żyli czytelnicy portalu tychy.info w 2021 roku" podaj