Wiadomości

  • 16 sierpnia 2021
  • wyświetleń: 9911

Pożar instalacji fotowoltaicznej na dachu McDonald's

W poniedziałek 16 sierpnia około godziny 12.25 dyżurny tyskiej straży pożarnej otrzymał zgłoszenie o pożarze dachu restauracji McDonald 's u zbiegu Al. Bielskiej i ul. Jaśkowickiej.

Pożar instalacji fotowoltaicznej na dachu McDonald's - 16.08.2021 · fot. 112tychy.pl


Przed przyjazdem zastępów straży pożarnej z restauracji ewakuowanych zostało 40 osób (28 klientów i 12 pracowników). Jak się okazało, pożarem objęta była instalacja fotowoltaiczna zamontowana na dachu restauracji. Po kilkunastu minutach sytuacja została opanowana. Na szczęście ogień nie przedostał się do wnętrza obiektu. Po około dwóch godzinach działania zostały zakończone. Trwa ustalanie przyczyn i okoliczności tego pożaru.

Na miejsce zadysponowane zostały zastępy straży pożarnej (GBA, GBA, GCBARt, SCD - 40,3, SLRr) oraz patrol policji.

Na czas działań gaśniczych rejon operacyjny zabezpieczały zastępy OSP Bojszowy (GBA) oraz OSP Bojszowy Nowe (GBA).

ar / tychy.info

źródło: 112tychy.pl

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Czym żyli czytelnicy portalu tychy.info w 2021 roku" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Czym żyli czytelnicy portalu tychy.info w 2021 roku

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Czym żyli czytelnicy portalu tychy.info w 2021 roku" podaj