Reklama

Wiadomości

  • 7 kwietnia 2021
  • 11 kwietnia 2021
  • wyświetleń: 6421

Rozbiórka „Zrembu" na Paprocanach rozpoczęta

W środę, 7 kwietnia rozpoczęła się rozbiórka budynku „Zremb" na terenie Ośrodka Wypoczynkowego Paprocany w Tychach. To obiekt, w którym przez lata działa restauracja, a od kilku lat stoi pusty. Jego stan techniczny stale się pogarszał i koszt remontu przewyższał wartość obiektu, dlatego podjęto decyzję o rozbiórce.

Zremb
fot. Klaudia Matlachowska / paprocany.info.pl


Obecnie prowadzone są prace związane z ogrodzeniem terenu budowy oraz prace polegające na demontażu pozostałego wyposażania. W czwartek rozpocznie się demontaż ocieplenia ze ścian zewnętrznych. Prace demontażowe potrwają około tygodnia, całość prac ok. miesiąca.

Rozbiórka „Zrembu" na Paprocanach rozpoczęta - 07.04.2021
Rozbiórka „Zrembu" na Paprocanach rozpoczęta · fot. UM Tychy


- Teren przy budynku został wygrodzony w taki sposób, by można było swobodnie przejść ścieżką w kierunku Zameczku w Promnicach, ale przez 2 - 3 dni będzie z tym problem. Podczas pracy ciężkiego sprzętu przy wyburzaniu konstrukcji budynku będzie potrzeba czasowego wyłączenia całego terenu. O dokładnym terminie tego zamknięcia będziemy informować - mówi Hanna Skoczylas - z-ca prezydenta Tychów ds. zrównoważonego rozwoju.

Po wyburzeniu teren zostanie uprzątnięty i obsadzony trawą.

ar / tychy.info

źródło: UM Tychy

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Czym żyli czytelnicy portalu tychy.info w 2021 roku" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Czym żyli czytelnicy portalu tychy.info w 2021 roku

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Czym żyli czytelnicy portalu tychy.info w 2021 roku" podaj