Wiadomości

  • 4 września 2018
  • wyświetleń: 2248

Ktoś zniszczył drzwi do mieszkania przy Asnyka. Policja szuka świadków

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą postępowanie w sprawie zniszczenia drzwi wejściowych do mieszkania przy ul. Asnyka w Tychach. Osoby, które wiedzą coś na temat zdarzenia lub rozpoznają osoby ze zdjęć, proszone są o kontakt z tyską komendą.

Ktoś zniszczył drzwi do mieszkania przy Asnyka. Po
Ktoś zniszczył drzwi do mieszkania przy Asnyka. Policja szuka świadków · fot. KMP Tychy


Komenda Miejska Policji w Tychach prowadzi postępowanie w sprawie zniszczenia drzwi wejściowych na ul. Asnyka w Tychach. Do zdarzenia doszło 21 sierpnia. W toku wykonanych czynności śledczy wyodrębnili wizerunek mężczyzn, którzy mogą posiadać istotne informacje na temat zdarzenia. W związku z powyższym zwracamy się o udzielenie wszelkich informacji na temat tożsamości tych osób.

Rysopis:
  • 1 mężczyzna w wieku około 20-25 lat, krótkie włosy, ciemna koszula z krótkim rękawem, sportowe buty kolory ciemnego, spodnie ¾;
  • 2 mężczyzna z wyglądu 20-25 lat, ciemne, krótkie włosy, ubrany w koszulkę z krótkim rękawem, sportowe buty i krótkie spodnie dżinsowe.


Ktoś zniszczył drzwi do mieszkania przy Asnyka. Po
Ktoś zniszczył drzwi do mieszkania przy Asnyka. Policja szuka świadków · fot. KMP Tychy


Osoby, które wiedzą coś na temat zniszczenia mienia lub rozpoznają osoby ze zdjęć, proszone są o kontakt z wydziałem do walki z przestępczością przeciwko mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach - Tychy al. Bielska 46, pod numerem telefonu (32) 32-56-230 lub telefonem alarmowym 112.

BM / tychy.info

źródło: KMP Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.