Wiadomości

  • 13 czerwca 2024
  • 14 czerwca 2024
  • wyświetleń: 1140

On może mieć związek z uszkodzeniem samochodu osobowego. Rozpoznajesz go?

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą postępowanie w sprawie zniszczenia samochodu osobowego. W toku wykonanych czynności śledczy uzyskali zdjęcie mężczyzny, który może mieć związek ze zdarzeniem. Osoby, które znają tożsamość mężczyzny, proszone są o pilny kontakt z policjantami z Tychów.

On może mieć związek ze zniszczeniem samochodu osobowego. Rozpoznajesz go?
On może mieć związek z uszkodzeniem samochodu osobowego. Rozpoznajesz go? · fot. KMP Tychy


Policjanci Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą sprawę dotyczącą zniszczenia samochodu osobowego marki Skoda Octavia o numerze rejestracyjnym SPS75***, do którego doszło pomiędzy 14 a 15 kwietnia 2024 roku w Tychach przy ulicy Bibliotecznej 14. Nieustalony sprawca uderzając w tylną klapę bagażnika dokonał jej uszkodzenia, powodując straty o wartości 2000 złotych.

W toku prowadzonego dochodzenia zabezpieczono zapis monitoringu, na którym został zarejestrowany wizerunek nieustalonego mężczyzny, który może mieć istotne informacje na temat zdarzenia. W związku z powyższym za zgodą prokuratora publikujemy uzyskany w ramach prowadzonych czynności wizerunek mężczyzny i zwracamy się z prośbą o udzielenie wszelkich informacji mogących przyczynić się do ustalenia tożsamości mężczyzny.

Osoby, które wiedzą coś na temat kradzieży lub rozpoznają mężczyznę ze zdjęć, proszone są o pilny kontakt z policjantami Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach - Tychy aleja Bielska 46, pod numer telefonu 47 85 512 00, 47 85 512 30 lub telefonem alarmowym 112.

ar / tychy.info

źródło: KMP Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.