Wiadomości

  • 11 kwietnia 2023
  • 12 kwietnia 2023
  • wyświetleń: 4624

Wybuch petardy uszkodził drzwi windy - policja prowadzi postępowanie

Policjanci Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu tyskiej komendy prowadzą postępowanie w sprawie uszkodzenia drzwi kabiny windy poprzez wywołanie wybuchu petardy w budynku mieszkalnym przy ulicy Konfederatów Barskich.

Rozpoznajesz mężczyzn ze zdjęć? Zgłoś się na policję
Rozpoznajesz mężczyzn ze zdjęć? Zgłoś się na policję · fot. KMP TychyZdarzenie to miało miejsce 3 lutego o godzinie 23:04. Straty, które powstały w wyniku uszkodzenia, oszacowano na ponad 5900 złotych. Za zgodą prokuratora policjanci opublikowali uzyskany w ramach prowadzonych czynności wizerunek mężczyzn, którzy mogą mieć związek z tym zdarzeniem.

Rysopis:
1. mężczyzna w wieku około 30-40 lat, ubrany w czarną kurtkę z kapturem, czarne buty, zieloną czapkę
2. mężczyzna ubrany w kurtkę koloru granatowego/czarnego, jasne spodnie, czarną czapkę, czarne buty

Osoby, które wiedzą coś na temat zdarzenia lub rozpoznają mężczyzn, proszone są o pilny kontakt z policjantami Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach - Tychy aleja Bielska 46, pod numer telefonu 47 85 512 30 lub na adres e-mail: ppm@tychy.ka.policja.gov.pl.

BM / tychy.info

źródło: KMP Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.