Wiadomości

  • 8 marca 2022
  • 9 marca 2022
  • wyświetleń: 2646

Akcja "Zawieszony posiłek" w tyskich restauracjach

Kolorowy Talerz, Stadionova Restaurant oraz Restauracja "Pod Napięciem" zapraszają do akcji "Zawieszony posiłek". Można zakupić obiad dla potrzebującej osoby - np. z Ukrainy!

Zawieszony posiłek
Zawieszony posiłek w Kolorowym Talerzu · fot. Kolorowy Talerz


Każdy z nas może kupić obiad, zupę, kawę lub deser, a zostaną one przekazane przez restaurację osobie potrzebującej. Restauracje Stadionova i Kolorowy Talerz dostarczają "zawieszone posiłki" także do domów, które przyjęły Ukraińców. Wystarczy zadzwonić do danego lokalu i poinformować o takim zapotrzebowaniu.

- Jesteś w trudnej sytuacji życiowej lub pochodzisz z Ukrainy? Zapraszamy Cię na ciepły posiłek. Jeśli masz u siebie w domu osoby z Ukrainy, zadzwoń do nas, dostarczymy posiłki - mówią właściciele Kolorowego Talerza.

- W tym trudnym czasie, okażmy wsparcie, serce i pomoc, jak tylko jesteśmy w stanie to zrobić. Zachęcamy całą gastronomię, aby przyłączyła się do tej akcji. Każda pomoc i wsparcie jest teraz ważne - piszą przedstawiciele Stadionovej Restaurant.

Restauracje obniżyły ceny dla "Zawieszonych posiłków". W Stadionovej przy ul. Edukacji 7 taki obiad kosztuje 18 zł, a zupa 7 zł. W Kolorowym Talerzu przy ul. Grota-Roweckiego 68 obiad również jest po 18 zł, zupa - po 7zł, a kawę dla potrzebującego kupimy za 7zł. Restauracja "Pod Napieciem" na Żwakowie przy ul. Myśliwskiej 135 daje rabat -20% na wszystkie pozycje z menu.

Loading...


Loading...


Loading...

ar / tychy.info

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Solidarni z Ukrainą" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Solidarni z Ukrainą

Wojna na Ukrainie Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Solidarni z Ukrainą" podaj