Wiadomości

  • 7 lipca 2021
  • wyświetleń: 3628

Codzienne życie i problemy tyszan - ankieta

Tyskie instytucje zajmujące się na co dzień pomocą społeczną rozpoczynają prace nad tworzeniem „Strategii Rozwiązywania Problemów Społecznych na lata 2021-2027+". Urząd Miasta Tychy zachęca do wypełnienia ankiety, poświęconej zagadnieniom społecznym w Tychach.

matka, dziecko, park tychy
Strategia Rozwiązywania Problemów Społecznych - Tychy 2027+ · fot. UM Tychy


Urzędnicy chcą, aby realizacja zapisów Strategii wspierała tyszan w ich codziennym życiu i wzmocniła solidarność społeczną w naszym mieście. W ankiecie wyrazimy opinię o działaniach zaproponowanych w Strategii, by okazały się one skuteczne. Zebrane w ten sposób dane będą cennym źródłem informacji i wpłyną na jakość działań podejmowanych w sferze społecznej przez tyski samorząd. Na odpowiedzi urząd
czeka tylko do 28 lipca.

Odpowiedzi, których udzielimy są całkowicie anonimowe i nie będą mogły być powiązane z konkretną osobą (ankieta nie obejmuje gromadzenia danych osobowych umożliwiających identyfikację respondentów).

W razie potrzeby można skontaktować się z urzędem telefonicznie pod nr 32/776 35 10.

Ankieta dotycząca rozwiązywania problemów społecznych w Tychach - kliknij tutaj.

ar / tychy.info

źródło: UM Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.