Wiadomości

  • 3 czerwca 2024
  • 5 czerwca 2024
  • wyświetleń: 1847

Zmiany w Urzędzie Miasta Tychy: nowa zastępczyni prezydenta oraz nowa sekretarz

Aneta Luboń-Stysiak została pierwszym zastępcą prezydenta Tychów, a Katarzyna Pytlarz - dotychczasowa naczelnik Wydziału Administracyjnego Urzędu Miasta Tychy została nowym Sekretarzem Miasta Tychy.

Aneta Luboń-Stysiak
Aneta Luboń-Stysiak · fot. UM Tychy


Aneta Luboń-Stysiak będzie zarządzać wydziałami: Nieruchomości, Planowania Przestrzennego i Urbanistyki, Geodezji, Budownictwa, Strażą Miejską oraz współpracować z Miejskim Konserwatorem Zabytków.

Z tyskim samorządem związana jest od 1999 roku. Od 2003 roku była naczelnikiem Wydziału Obsługi Rady Miasta Urzędu Miasta Tychy, a od 2015 roku Sekretarzem Miasta Tychy.

Pani wiceprezydent ukończyła studia magisterskie na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach na Wydziale Zarządzania, studia podyplomowe na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach (specjalność: samorząd terytorialny) oraz MBA in Community Management na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie.

Jako Sekretarz pełniła funkcję II Wiceprzewodniczącej Krajowej Rady Forów Sekretarzy oraz funkcję Przewodniczącej Śląskiego Forum Sekretarzy.

Katarzyna Pytlarz
Katarzyna Pytlarz · fot. UM Tychy


Katarzyna Pytlarz będzie nadzorowała i koordynowała pracę jednostek organizacyjnych urzędu m.in. Urzędu Stanu Cywilnego, Wydziału Administracyjnego, Wydziału Obsługi Rady Miasta, Wydziału Organizacyjnego Kadr i Szkolenia, Wydziału Spraw Obywatelskich, Wydziału Dowodów Osobistych.

W tyskim magistracie pracuje od 18 lat. Od 2015 roku pełni funkcję Naczelnika Wydziału Administracyjnego. Ukończyła studia magisterskie na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach (Wydział Prawa i Administracji, kierunek Administracja), studia podyplomowe na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie (kierunek: bezpieczeństwo i higiena pracy), studia podyplomowe w Górnośląskiej Wyższej Szkole Handlowej w Katowicach (kierunek: Zarządzanie Zasobami Ludzkimi) oraz MBA in Community Management na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie.

ar / tychy.info

źródło: UM Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.