Rozrywka

  • 3 września 2020
  • 6 września 2020
  • wyświetleń: 1913

"After 2" przedpremierowo w Multikinie w ten weekend!

Za nami:

5 i 6 września w Multikinie odbędą się przedpremierowe pokazy ekranizacji drugiego tomu bestsellerowego powieściowego cyklu Anny Todd - melodramatu "After 2". Film wejdzie na stałe do repertuaru kin 11 września.

after 2


W filmie "After 2" widzowie zobaczą, że związek dwojga młodych kochanków staje się jeszcze bardziej skomplikowany i jeszcze bardziej namiętny. Tessa wciąż nie potrafi wybaczyć i zaufać Hardinowi, po tym co między nimi zaszło. Aby wyleczyć się z namiętności, rzuca się w wir pracy. Dzięki talentowi i urodzie szybko odnajduje się w nowym poukładanym świecie. Poznany w pracy przystojny i odpowiedzialny Trevor wydaje się idealną "odtrutką" na mrocznego i skomplikowanego Hardina. Tessa wydaje się być gotowa na nowy związek, ale Hardin nie zamierza się poddać. Jest gotów na wszystko, by udowodnić Tessie, że jego uczucia są szczere. Jednak porywcza, dzika natura i skrywane w sercu sekrety sprzed lat, znów mogą mu stanąć na drodze do szczęścia. Szczególnie, że Trevor okazuje się wyrafinowanym i cynicznym graczem, któremu nieobce są podstęp i manipulacja.

Szczegółowy repertuar znajduje się na stronie http://www.multikino.pl.

Bilety na przedpremierowe seanse można nabyć w kasie kin sieci Multikino, na stronie http://www.multikino.pl oraz przez aplikację mobilną.

ar / tychy.info

źródło: Multikino

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Multikino Tychy" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Multikino Tychy

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Multikino Tychy" podaj