Wiadomości

  • 31 marca 2023
  • 10 kwietnia 2023
  • wyświetleń: 10875

Multikino koncentruje się na Gemini i planuje zamknięcie drugiego kina

Na początku marca 2022 roku działalność rozpoczęło Multikino w Gemini Park. Już od ponad roku w Tychach widzowie mogą oglądać największe premiery filmowe w najlepszej jakości i w najwyższym komforcie na rozkładanych fotelach SuperVIP!

Multikino w Gemini Park Tychy
Multikino w Gemini Park Tychy · fot. materiały prasowe


Multikino Gemini Park w Tychach oferuje miłośnikom filmów siedem sal kinowych, które łącznie mieszczą ponad 540 osób. Wszystkie sale są wyposażone w najnowocześniej projektory Barco SP4K - poza Multikinem Gemini Park tylko dwa multipleksy w Polsce oferują tak innowacyjne rozwiązanie. Poza najwyższą jakością projekcji widzowie mogą liczyć również na wyjątkowy komfort podczas oglądania filmów, ponieważ kino jest w pełni wyposażone w najnowocześniejsze na polskim rynku, elektrycznie sterowane fotele SuperVIP. Dzięki temu seanse w Multikinie Gemini Park można oglądać w pozycji półleżącej - widz decyduje o ustawieniu fotela samodzielnie nim sterując.

Kino wyposażone w fotele SuperVIP to udogodnienie, na które czekali mieszkańcy w Tychach oraz na całym Śląsku. Potwierdza to frekwencja, która w Multikino Gemini Park jest już ponad 2 razy wyższa niż frekwencja w naszym drugim multipleksie, znajdującym się Centrum Handlowym City Point. Jeszcze przed uruchomieniem multipleksu z rozkładanymi fotelami SuperVIP liczba widzów w Multikino City Point nie była zadowalająca. Natomiast teraz, gdy nasi widzowie mają wybór, zdecydowanie preferują nasz nowoczesny obiekt w Tychy Gemini i właśnie na nim skupimy swoją działalność. Zmniejszenie frekwencji w Multikinie w City Point oraz niewielki ruch na terenie galerii sprawiają, że obiekt ten jest nierentowny. Z tego powodu nie przewidujemy kontynuowania tam działalności - wyjaśnia Paweł Świst, Prezes Zarządu Multikino S.A.

Od czasu otwarcia Multikina Gemini Park widzowie na rozkładanych fotelach SuperVIP najchętniej oglądali najnowszy film Jamesa Cameroan „Avatar: Istota Wody”, animację „Minionki: wejście Gru” oraz produkcję familijną, która weszła do kin na początku stycznia - „Kot w butach. Ostatnie życzenie”.

Szczegółowy repertuar jest dostępny na stronie www.multikino.pl
Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Multikino Tychy" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Multikino Tychy

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Multikino Tychy" podaj