Rozrywka

  • 1 września 2020
  • 30 września 2020
  • wyświetleń: 1794

Razem z André Rieu. Muzyka z magicznego Maastricht w Multikinie!

Za nami:

W Multikinie ruszyła sprzedaż biletów na najnowszy koncert mistrza walca André Rieu. Na wielkim ekranie obejrzymy zapis tego wyjątkowego wydarzenia już 9 i 30 września.

rieu


André Rieu powraca, by podnieść swoich fanów na duchu! W tych wymagających czasach, kiedy mamy ograniczony kontakt z naszymi najbliższymi, holenderski maestro zaprasza nas do kin, byśmy bezpiecznie zjednoczyli się w muzyce, tańcu i radości. Multikino zaplanowało aż cztery terminy pokazów najnowszego show z rodzinnego miasta artysty - koncert "Razem z André Rieu. Muzyka z magicznego Maastricht" będzie można zobaczyć w kinach sieci 9 września o godzinie 15.00 i 18.00 oraz 30 września o godz. 15.00 i 18.00.

Po sukcesach retransmitowanych z Maastricht do kin na całym świecie koncertów: "Amore - mój hołd dla miłości", "André Rieu, czyli 70 lat młodości" czy "Zatańczymy?", przyszedł czas na kolejne kinowe show.

W tym roku seria koncertów na placu Vrijthof w rodzinnym mieście André Rieu, Maastricht, nie mogła się odbyć ze względów bezpieczeństwa epidemicznego. Jednak holenderski maestro nie chciał zostawić widzów na całym świecie bez swojej ukochanej muzyki. Postanowił więc przygotować specjalny kinowy koncert, na który złożyły się najbardziej zabawne i wzruszające fragmenty z ostatnich 15 lat występów na placu Vrijthof. André Rieu osobiście zapewnia, że będzie to ekscytująca podróż w przeszłość, pełna emocji i wzruszeń. "Dziś, bardziej niż kiedykolwiek ludzie potrzebują radości - mówi uwielbiany na całym świecie skrzypek i dyrygent. - Muzyka niesie taką radość, ale też jednoczy ludzi. Dlatego postanowiłem przygotować ten wspominkowy show".

W koncercie "Razem z André Rieu. Muzyka z magicznego Maastricht" tradycyjnie weźmie udział barwna Orkiestra Johanna Straussa, Platynowi Tenorzy, słynne sopranistki i inni wybitni goście, którzy przyjęli zaproszenie od pełnego charyzmy holenderskiego króla walca. Maestro przed koncertem udzieli wywiadu na temat obecnej sytuacji i siły muzyki. Choć w ten sposób fani będą mogli "spotkać się" ze swoim ulubieńcem.

Zjednoczmy się bezpiecznie przed kinowymi ekranami w muzyce, tańcu i radości! Na jubileuszowy koncert z rodzinnego miasta André Rieu zapraszamy 9 września o godzinie 15.00 i 18.00 i 30 września o godz. 15.00 i 18.00 do kin sieci Multikino w: Bydgoszczy, Elblągu, Gdańsku, Jaworznie, Katowicach, Kielcach, Koszalinie, Krakowie, Lublinie, Łodzi, Olsztynie, Poznaniu (Multikino 51, Multikino Malta), Radomiu, Rumii, Rybniku, Rzeszowie, Słupsku, Sopocie, Szczecinie, Tychach, Warszawie (Multikino Młociny, Multikino Targówek, Multikino Ursynów, Multikino Złote Tarasy), Włocławku, Wrocławiu i Zabrzu.

Bilety już w sprzedaży w kasach kin i na http://www.multikino.pl.

"Razem z André Rieu. Muzyka z magicznego Maastricht" w repertuarze Multikina:

9 września | środa | godzina 15.00 oraz 18.00
30 września | środa | godzina 15.00 oraz 18.00

Koncert z polskimi napisami. Koncert trwa 140 minut (w tym jedna przerwa).
Dystrybutor: http://www.nazywowkinach.pl

rieu

ar / tychy.info

źródło: Multikino

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Multikino Tychy" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Multikino Tychy

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Multikino Tychy" podaj