Rozrywka

  • 27 września 2018
  • 30 września 2018
  • wyświetleń: 1468

Zrozpaczony ojciec na tropie zaginionej córki - „Searching”

Po tajemniczym zniknięciu szesnastoletniej córki Davida Kima (John Cho) lokalna policja wszczyna śledztwo. Zrozpaczony ojciec - nie mogąc znieść bezczynności - postanawia sam wziąć sprawy w swoje ręce. To, co odkryje na temat córki, przejdzie jego najśmielsze oczekiwania. „Searching” od 28 września w sieci kin Multikino.

David dba o kontakty z córką - mimo odległości, jaka ich dzieli. Regularny kontakt odbywa się przez komunikatory. Gdy pewnego dnia jego nastoletnia córka przestaje odpowiadać na SMS-y i telefony, David postanawia wziąć sprawy w swoje ręce.

W supernowoczesnym thrillerze śledzimy internetowe ścieżki kontaktów dziewczyny żyjącej w świecie komunikatorów i sieci. Teraz David musi odnaleźć się w tym świecie, zanim jego córka zniknie na zawsze…Bilety na pokazy premierowe można nabyć w kinach sieci Multikino, przez stronę http://www.multikino.pl oraz przez aplikację Multikino dostępną dla telefonów komórkowych z systemem Android, Windows Phone oraz iOS.

BM / tychy.info

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Multikino Tychy" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Multikino Tychy

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Multikino Tychy" podaj