tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Rozrywka

  • 16 listopada 2020

Tyska Mediateka uruchomiła książkomat i wrzutnię

Dobra wiadomość dla czytelników! Biblioteki pozostają zamknięte, ale to nie znaczy, że nie można wypożyczać książek! Od poniedziałku, 16 listopada zostały uruchomione książkomat i wrzutnia przy Mediatece.

Książkomat i wrzutnia, Mediateka
Książkomat i wrzutnia przy Mediatece · fot. MBP Tychy


Czytelnicy, którzy nie korzystają z Biblioteki Głównej (Mediateki) oraz nie posiadają uprawnień do korzystania z książkomatu proszeni są o kontakt celem nadania uprawnień z działami:

Wypożyczalnia Główna - tel. 32 438 04 60
Dział dla dzieci - tel. 32 438 04 65
Dział Muzyczny i Książki Mówionej - tel. 32 438 04 75.

Zamówienia będą realizowane od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 18.00. Ze względu na ograniczoną liczbę skrytek, czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu.

MBP w Tychach realizuje ponadto akcję #przeczytane, gdzie chętni, mogą znaleźć recenzje książek, przygotowane przez bibliotekarzy oraz akcję #NieZostawiamCzytelnika, w której zapraszają do Poradni Czytelni, gdzie potrzebujący kontaktu z książkami mogą uzyskać pomoc.

- Na stronie internetowej biblioteki umieszczane są linki, które mają umilić czas spędzony w domu. Ponadto, za pomocą IBUK Libra można dostać darmowe kody dostępu do ponad 2 tysięcy publikacji online. Aby uzyskać kod, można zadzwonić (32 438 04 70) lub napisać do czytelni: czytelnia@mbp.tychy.pl - informuje Anna Krawczyk - dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Tychach.

Rejestracja, logowanie i katalog: libra.ibuk.pl/

ar / tychy.info, źródło: Miejska Biblioteka Publiczna w Tychach

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.