tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Rozrywka

  • 20 października 2020

Zobacz „Banksterów” w Multikinie z tańszym biletem!

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Multikino Tychy" podaj

Od piątku, 16 października Multikino zaprasza na premierowe pokazy filmu „Banksetrzy”. W rolach głównych między innymi Katarzyna Zawadzka i Tomasz Karolak. Za bilet na filmy 2D od poniedziałku do czwartku widzowie zapłacą od 16,90 zł!W filmie „Bankserzy” widzowie zobaczą pracująca w banku Karolinę (Katarzyna Zawadzka), która otrzymuje najnowszy produkt walutowy - kredyt we frankach szwajcarskich. Ma wielką szansę, żeby się wykazać i mając pełne przyzwolenie szefa - Adama (Tomasz Karolak), bez skrupułów zaczyna namawiać klientów na najbardziej ryzykowne i niekorzystne inwestycje.

Produkcja „Bankserzy” prezentuje szokujący mechanizm manipulacji żerujących na potrzebach i emocjach, ale też bezwzględną i bezduszną siłę systemu bankowego. 

Od poniedziałku do czwartku bilety do Multikina kosztują od 16,90 zł, a od piątku do niedzieli od 19,90zł. W przypadku seansów 3D wymagana jest dopłata za okulary. Bilety na seanse premierowe „Bankseterów” można nabyć w kasie Multikina, na www.multikino.pl oraz w bezpłatnej aplikacji mobilnej.

Banksterzy

ar / tychy.info, źródło: Multikino

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Multikino Tychy

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Multikino Tychy" podaj