tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 13 marca 2020
  • 16 marca 2020

Od 16 marca Urząd Miasta Tychy zamknięty dla klientów

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szpital w Pszczynie" podaj

Kierując się troską o zdrowie i bezpieczeństwo mieszkańców miasta od poniedziałku 16 marca, wprowadzone zostają zmiany w funkcjonowaniu Urzędu Miasta Tychy. Urząd będzie nieczynny dla klientów do 27 marca, ale urzędnicy nadal będą pracowali.

Urząd Miasta Tychy - 06.2019
Od 16 marca Urząd Miasta Tychy zamknięty dla klientów · fot. tychy.info


Kontakt z urzędnikami jest możliwy przede wszystkim elektronicznie lub telefonicznie. Działa poczta elektroniczna oraz będzie odbierana poczta tradycyjna.

- Posiadając konto w portalu e-urzad.umtychy.pl, epuap.gov.pl lub sekap.pl możemy wiele spraw załatwić drogą elektroniczną bez konieczności wizyty w Urzędzie Miasta. Wnioski można wysłać i podpisywać podpisem elektronicznym lub profilem zaufanym. Ta metoda pozwala wszcząć każdą sprawę, a także składać pisma i większość wniosków wraz z załącznikami. Skargi i interwencje można zgłaszać także mailem i telefonicznie - mówi Aneta Luboń-Stysiak, Sekretarz Urzędu Miasta Tychy.

Wykaz usług elektronicznych realizowanych przez Urząd Miasta Tychy jest dostępny na stronie miejskiego portalu informacyjno-płatniczego e-Urząd pod adresem eurzad.umtychy.pl/uslugi_elektroniczne. Interesanci będą przyjmowani w wyznaczonych miejscach tylko w wyjątkowych sytuacjach. Do Urzędu Stanu Cywilnego, Wydziału Dowodów Osobistych i Wydziału Spraw Obywatelskich będzie można wejść wyłącznie po uprzednim telefonicznym umówieniu terminu.

Z uwagi na zaistniałą sytuację ograniczona zostaje liczba osób, które będą mogły uczestniczyć w uroczystościach zawarcia związku małżeńskiego w Sali Ślubów. Podczas uroczystości w USC mogą być obecni wyłącznie Państwo Młodzi i 2 pełnoletnich świadków.

Zgłoszenia robót geodezyjnych będą przyjmowane tylko drogą elektroniczną przez portal GeoOśrodek, który jest dostępny pod adresem geoosrodek.umtychy.pl. Dane wynikowe (operat) do składanych zgłoszeń należy wysyłać w postaci elektronicznej za pomocą paczki zwrotnej. Osoby, które nie posiadają jeszcze konta w portalu GeoOśrodek proszone są o kontakt pod nr telefonu 32 7763604. Wniosek rejestracyjny dostępny jest na określonej powyżej stronie internetowej w zakładce "do pobrania".

Od 19 marca do odwołania zawieszone zostają bezpośrednie konsultacje w Punkcie Obsługi Klienta w Tychach przy ul. Budowlanych 67 dotyczące możliwości realizacji Programu Ograniczenia Niskiej Emisji na terenie Miasta Tychy. Kontakt z punktem będzie możliwy elektronicznie, telefonicznie: kom. 570 700 606, 792 243 788 lub za pośrednictwem poczty tradycyjnej.

Numery telefonów i adresy mailowe do poszczególnych wydziałów są dostępne na stronie internetowej umtychy.pl (zakładka kontakt).

BM / tychy.info, źródło: UM Tychy

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Szpital w Pszczynie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szpital w Pszczynie" podaj