Wiadomości

  • 29 września 2018
  • wyświetleń: 2985

Gemini Park Tychy nagrodzone w Wielkiej Brytanii

Gemini Park Tychy został tegorocznym zwycięzcą prestiżowej nagrody The European Property Awards w kategorii „retail development for Poland”. Międzynarodowe jury, w którym zasiedli m.in. członkowie brytyjskiej Izby Lordów, doceniło zarówno pomysł na galerię, jego ofertę, ale także rozwiązania w zakresie ekologii.

Gemini Park Tychy
Gemini Park Tychy nagrodzone w Wielkiej Brytanii · fot. Gemini Park Tychy


Gemini Park Tychy spodobał się w Wielkiej Brytanii. Centrum handlowe znalazło się w bardzo wąskim gronie najlepszych europejskich inwestycji w 2018 roku, zgarniając dla siebie prestiżową nagrodę The European Property Awards w kategorii „retail development for Poland”!

Jury, w którym zasiada aż 80 międzynarodowych ekspertów z branży nieruchomości, doceniło galerię jako całość, zwracając szczególną uwagę m.in. na jakość projektu galerii, dobraną do lokalnego rynku rodzinną ofertę, nowoczesną aranżację wnętrz i zastosowane innowacje.

Pod lupę eksperci wzięli także śląski rynek, na którym działa galeria, wdrożone rozwiązania z zakresu zrównoważonego rozwoju, a także udogodnienia dla klientów, w tym m.in. niezwykle przestronny parking. Uwagę zwróciła także innowacja galerii - podświetlana LED-ami fasada budynku, jedyna taka w Polsce. Spodobał się także oryginalny pomysł na strefy relaksu i food court, wypełnione meblami światowych designerów.

- Dla jurorów przygotowaliśmy aż 120-stronnicową opowieść o obiekcie. Zależało nam na tym, aby każdy z oceniających poczuł się tak, jakby był u nas przynajmniej raz. Pokazaliśmy więc miasto Tychy, otoczenie galerii, wnętrze, a także każdy jej najmniejszy zakamarek. Efekt? Jesteśmy dziś w gronie najlepszych europejskich centrów handlowych - komentuje Anna Malcharek, dyrektor zarządzający Gemini Holding, właściciela Gemini Park Tychy.

Ale to nie koniec. Gemini Park dzięki nagrodzie może teraz także powalczyć o kolejną, tym razem o The International Property Awards, mierząc się z galeriami z całego świata.

- To wyróżnienie, które jest ukoronowaniem 3 lat ciężkiej pracy nad galerią, jej ostatecznym kształtem, ofertą, tym, jak ma być postrzegana przez klientów. To także niezły motywator, aby dalej ten projekt rozwijać, umacniać i pielęgnować. Kolejne pomysły już są, w tym m.in. plany rozbudowy tyskiej inwestycji - zapowiada Malcharek.

BM / tychy.info

źródło: Gemini Park Tychy

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Gemini Park Tychy" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Gemini Park Tychy

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Gemini Park Tychy" podaj