Wiadomości

  • 15 września 2018
  • wyświetleń: 2096

Próg Gemini Park Tychy przekroczył już 2-milionowy klient

Swoje pierwsze wakacje Gemini Park Tychy może zaliczyć do udanych. Lipiec i sierpień przyniosły najnowszej inwestycji handlowej na Śląsku znaczący wzrost liczby klientów, także spoza powiatu tyskiego.

Gemini Park Tychy
Próg Gemini Park Tychy przekroczył już 2-milionowy klient · fot. Gemini Park Tychy


Pomimo wakacji klienci Gemini Park Tychy nie zrobili sobie urlopu od zakupów. Wręcz przeciwnie, tylko w ciągu dwóch wakacyjnych miesięcy najnowsze w województwie śląskim centrum handlowe odwiedziło ponad blisko 750 tys. osób. Łącznie od otwarcia 21 marca do końca sierpnia próg galerii przekroczyło już ponad 2 miliony klientów.

- Tyszanie, ale także mieszkańcy kilkudziesięciu ościennych miejscowości, zdążyli już poznać galerię i oswoić się z jej ofertą. Dla wielu z nich staliśmy się obiektem pierwszego wyboru w regionie, konkurencyjnym np. w stosunku do innych , przede wszystkim ze względu na bliskość, łatwość dojazdu i kompletną ofertę. Chętnie odwiedzają nas np. rodziny z dziećmi - mówi Tomasz Misztalewski, dyrektor Gemini Park Tychy.

Chociaż w galerii dominują dziś klienci z Tychów i powiatu tyskiego, przybywa także przyjezdnych, zwłaszcza z Bierunia, Pszczyny, Katowic, Mikołowa, a także Mysłowic. Mieszkańcy miast ościennych stanowią już blisko 50 proc. robiących tutaj zakupy - wynika z danych systemu monitorującego parking Gemini Park Tychy.

- Zasięg oddziaływania galerii obejmuje już ponad 1,5 miliona osób i kilkanaście okolicznych miejscowości. Możemy więc spokojnie powiedzieć, że w parę miesięcy staliśmy się galerią regionalną. Widzimy dziś wyraźnie, jak obok tyszan mających do 10 i do 20 minut do galerii, rośnie liczba klientów odwiedzających nas z najdalszej, bo położonej ponad 30 minut od galerii, strefy. Są to głównie mieszkańcy miast, w których nie ma tak dużych galerii handlowych - dodaje.

ab / tychy.info

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Gemini Park Tychy" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Gemini Park Tychy

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Gemini Park Tychy" podaj