Wiadomości

  • 10 września 2018
  • 13 września 2018
  • wyświetleń: 2184

Na portalu tychy.info uruchomiliśmy serwis wyborczy!

Tygodnie dzielą nas od wyborów. W miastach, miasteczkach, na wsiach mieszkańcy wybiorą swoich przedstawicieli do rad, a także na stanowiska prezydentów, burmistrzów i wójtów. Z okazji zbliżających się wyborów, wzorem lat poprzednich przygotowaliśmy dla Was specjalny serwis, którego zadaniem będzie przedstawienie Wam sylwetek kandydatów i opisywanie wydarzeń związanych z kampania wyborczą.

wybory
Na portalu tychy.info uruchomiliśmy serwis wyborczy!


Od dziś do dnia ogłoszenia wyników wyborczych pod adresem http://www.wybory.tychy.info będziemy Was informować o najważniejszych bieżących wydarzeniach związanych z wyborami na terenie Tychów.

Lada moment znajdziecie tutaj wszystkich kandydatów na stanowisko prezydenta Tychów. Przedstawimy listy kandydatów do rady i sejmiku. Dla komitetów i kandydatów będzie to okazja i czas, aby do 21 października (a właściwie do 19 października - rozpoczęcia ciszy wyborczej) przekonać mieszkańców zarówno do wzięcia udziału w głosowaniu, jak i do oddania głosu na swoją kandydaturę.

Jeżeli 21 października listopada żaden z kandydatów na prezydenta nie uzyska wyniku ponad 50%, to będzie nas czekała druga tura wyborów - 4 listopada.

Serwis http://www.wybory.tychy.info to nie tylko aktualne informacje o nachodzących wyborach. To również skarbnica wiedzy na temat wyborów samorządowych w latach 2014, 2010 i 2006. Aby zobacz archiwalne wiadomości oraz prezentacje kandydatów i wyniki głosowań, wystarczy wybrać interesujący rok w menu z archiwum w górnej części strony tegoż serwisu.

---

Informacja dla komitetów i kandydatów:Każdy komitet, którego kandydaci biorą udział w najbliższych wyborach w Tychach, podobnie jak w poprzednich latach, może bezpłatnie pod adresem http://www.wybory.tychy.info przedstawić swój program oraz osoby ubiegające się o mandaty.

Dane do zarządzania komitetem i kandydatami w najbliższych dniach zostaną przekazane do wszystkich komitetów z Tychów. W przypadku braku tych danych prosimy o kontakt z redakcją portalu tychy.info.

Prosimy również o kontakt komitety, które mają zasięg ogólnopolski i w Tychach wystawią swoich kandydatów o kontakt pod numerem 32 212-88-93 lub mailowy - redakcja@tychy.info.

new / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.