Wiadomości

  • 25 czerwca 2024
  • 26 czerwca 2024
  • wyświetleń: 1108

Służby ponownie interweniowaly do wycieku gazu przy ul. Stoczniowców

W poniedziałek 24 czerwca około godz. 22.00 dyżurny tyskiej straży pożarnej otrzymał zgłoszenie o zapachu gazu wzdłuż ul. Stoczniowców 70. Na miejsce zgłoszenia zadysponowane zostały zastępy strażaków JRG Tychy oraz pogotowie gazowe.

Służby ponownie interweniowaly do wycieku gazu przy ul. Stoczniowców
Służby ponownie interweniowały do wycieku gazu przy ul. Stoczniowców - 24.06.2024 · fot. 112tychy.pl


Po przybyciu na miejsce i wykonaniu rozpoznania i pomiarów okazało się, że gaz wydobywa się ze studzienek kanalizacyjnych. Kierujący działaniem ratowniczym podjął natychmiastową decyzję o całkowitej blokadzie drogi i wezwaniu na miejsce patroli policji. Ulica Stoczniowców 70 od skrzyżowania z ul. Dunikowskiego do ronda Harcerskiego (Harcerska - Stoczniowców 70) oraz ul. Harcerskiej (do skrzyżowania z ul. Owczarską) została całkowicie zablokowana. Mierniki wykazywały znaczną ilość gazu w atmosferze. Dalsza kontrola oraz usunięcie usterki spoczywa na pracownikach pogotowia gazowego.

Przypomnijmy, ze pierwsza interwencja na ul. Stoczniowców miała miejsce w sobotę 22 czerwca. O działaniach pisaliśmy tutaj: [FOTO] Wyciek gazu wzdłuż ulicy Stoczniowców. Całkowita blokada drogi.

ar / tychy.info

źródło: 112tychy.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.