Wiadomości

  • 26 maja 2024
  • dzisiaj, 05:35
  • wyświetleń: 897

Pierwszy Ultramaraton Rowerowy dookoła Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii

Planeta Przygody - organizator imprez sportowych - zaprasza na I Ultramaraton Rowerowy dookoła Górnośląsko - Zagłębiowskiej Metropolii. Bazą imprezy będą Katowice, a wybierać możecie pomiędzy trasą 200 i 390 km.

Pierwszy Ultramaraton Rowerowy dookoła Górnośląsko - Zagłębiowskiej Metropolii


Dłuższa trasa startuje w piątkowy wieczór 14 czerwca, a na jej pokonanie będziecie mieć 40 godzin. Krótsza trasa startuje w sobotę rano 15 czerwca, a limit tutaj będzie wynosił 20 godzin. W pakiecie startowym m.in. dwa noclegi w bazie zawodów, możliwość noclegu na dłuższej trasie, nadajnik GPS dla każdego zawodnika oraz ciekawa trasa.

Do kwietnia najniższe wpisowe z możliwych. Ponadto dla ekip zapisujących się w minimum 5 osób, dodatkowo zniżka. Zapisujcie w kalendarzu weekend 14 - 16 czerwca i do zobaczenia!

Strona www dostępna będzie wkrótce. Wydarzenie na Facebooku: https://www.facebook.com/events/2626392240874451/?ref=newsfeed

ar / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.