Wiadomości

  • 10 kwietnia 2024
  • 15 kwietnia 2024
  • wyświetleń: 2367

Kolejny kurs samoobrony w Tychach rozpoczęty! Przyjść może każda kobieta

Kursy samoobrony w naszym mieście straż miejska prowadzi od 2001 roku. To już ponad 20 lat! I wciąż cieszą się zainteresowaniem. Zajęcia w tegorocznej edycji zaczęły się w sobotę 6 kwietnia na hali Gwardii Tychy.

Kolejny kurs samoobrony w hali Gwardii Tychy ze strażą miejską rozpoczęty - 04.2024 · fot. Straż Miejska Tychy


W rozpoczętym kursie wystartowało ponad 50 kobiet. "Aktywniejsi - bezpieczniejsi" to nie tylko nauka technik samoobrony. Kursantki na każdych zajęciach wykonują różne ćwiczenia ruchowe, które mają na celu poprawienie formy fizycznej i motoryki całego ciała.

Na zajęcia mogą się zgłaszać wszystkie panie. Oprócz chęci i silnej woli prowadzący nie wymagają żadnych dodatkowych umiejętności. Nie sprawdzają też obecności, więc zapraszają w każdą sobotę na godz. 11.00 na salę Gwardii Tychy.

Na kursie, dbając jednocześnie o swoje zdrowie, nauczysz się technik, które pomogą Ci poprawić komfort psychiczny i własne poczucie bezpieczeństwa. - Nie odkładaj zajęć na później. To tylko 2 godziny - zachęcają strażnicy.

Kurs kończy się 15 czerwca.

ar / tychy.info

źródło: Straż Miejska Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.