tychy.info

Reklama

Wiadomości

  • 24 września 2017
  • 26 września 2017

Coraz więcej atrakcji na terenie Wodnego Parku Tychy

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wodny Park Tychy" podaj

Klienci mają coraz wyższe oczekiwania wobec parków wodnych. Dobrze zaprojektowana przestrzeń rekreacyjno-sportowa powinna dawać możliwość odpoczynku i spędzenia wolnego czasu. Dlatego na terenie Wodnego Parku Tychy znajdą się nie tylko niecki basenowe i wodne atrakcje, ale również punkty gastronomiczne, klub fitness oraz... rozbudowana strefa edukacyjna.

Wodny Park Tychy - 09.2017 · fot. Wodny Park Tychy


Zmieniają się sposoby spędzania wolnego czasu. Coraz szybsze tempo życia wymusza konieczność realizowania różnych potrzeb w jednym miejscu. Mając świadomość zachodzących na rynku zmian oraz rosnących oczekiwań konsumentów, inwestorzy Wodnego Parku Tychy proponują rozwiązania, których podstawą jest funkcjonalność.

- Czas stał się bardzo cennym zasobem. Ludzie nie chcą go marnować, a wręcz przeciwnie - dążą do tego, by jak najlepiej go wykorzystać, spędzając wolne chwile z rodziną lub przyjaciółmi. Stąd proponowana przez nas szeroka oferta rekreacyjna, klub fitness, strefa edukacyjna oraz wiele różnorodnych atrakcji - podkreśla Zbigniew Gieleciak, prezes Regionalnego Centrum Gospodarki Wodno-Ściekowej S.A, inwestora Wodnego Parku Tychy. - Do tego możliwość skorzystania z tradycyjnej, ale i nowoczesnej, zdrowej oferty gastronomicznej - dodaje prezes.

Wodny Park Tychy - 09.2017
Wodny Park Tychy - 09.2017 · fot. Wodny Park Tychy


Inwestor przewiduje, że kompleks największą frekwencję będzie odnotowywał w weekendy. Klientów mają przyciągnąć również oferty lokalnych najemców. Z obiektu będą mogły korzystać osoby ćwiczące regularnie na siłowni, korzystające z masaży, seansów saunowych oraz piwnych kąpieli.

W kompleksie wodnym o łącznej powierzchni użytkowej 16 tys. m. kw., znajdą się m.in. zjeżdżalnie z flagowym Aqualoopem na czele, pierwszy w Polsce w obiekcie basenowym symulator surfingu, interaktywna strefa edukacyjna, a do tego grota śnieżna, piwne SPA, tężnia czy wodny plac zabaw dla dzieci. W obiekcie będą również niecki rekreacyjne z dyszami wodnymi, wanny SPA oraz basen z ruchomym dnem pozwalający m.in. na prowadzenie zajęć z nauki pływania oraz z hydrocyclingu.

Wodny Park Tychy - 09.2017
Wodny Park Tychy - 09.2017 · fot. Wodny Park Tychy


Obecnie w obiekcie trwają prace wykończeniowe. Trwa montaż stanowisk multimedialnych oraz edukacyjnych. Rozpoczęto również próby obiegów basenowych oraz testy zjeżdżalni wodnych.

Termin otwarcia obiektu zaplanowano na IV kwartał tego roku.

Wodny Park Tychy - 09.2017
Wodny Park Tychy - 09.2017 · fot. Wodny Park Tychy

BM / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wodny Park Tychy

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wodny Park Tychy" podaj