Wiadomości

  • 26 listopada 2023
  • wyświetleń: 1193

Wodny Park Tychy gospodarzem zawodów dla saunamistrzów

Wodny Park Tychy został gospodarzem tegorocznych zawodów dla saunamistrzów - Puchar PTS Freestyle. VI edycja pierwszego w Polsce Pucharu Saunamistrzów odbędzie się w weekend 2-3 grudnia w tyskich Saunach Książęcych!

Sauna w Wodnym Parku Tychy
Sauna w Wodnym Parku Tychy · fot. Wodny Park Tychy


Puchar PTS Freestyle powstał z myślą o saunamistrzach i saunowiczach. Ma na celu integrację środowiska oraz promowanie kultury poprawnego saunowania przy pomocy ceremonii zapachowych. To pierwsza tego typu impreza o charakterze współzawodnictwa organizowana w Polsce, w której saunamistrzowie rywalizują w bezpośrednich pojedynkach w systemie pucharowym. Skupia się na profesjonalizmie saunamistrzów i atmosferze przyjacielskiej rywalizacji oraz promowaniu prozdrowotnych zalet sauny.

Zmaganiom saunamistrzów podczas zawodów będziecie mogli przyglądać się z bliska! Bilety na to specjalne wydarzenie w saunach już dostępne w sprzedaży.

Bilety w cenie:

  • 1- dniowy - 149 zł
  • 2-dniowy - 283 zł.


Zniżka 5% dla członków PTS - bilety ze zniżką dostępnie jedynie za okazaniem potwierdzenia członkostwa w PTS, do nabycia w kasie w Wodnym Parku Tychy lub po kontakcie mailowym biuro@wodnypark.tychy.pl.

Bilet można zakupić online: https://www.wodnypark.tychy.pl/kup-bilet

Wodny Park Tychy gospodarzem zawodów dla saunamistrzów

ar / tychy.info

źródło: Wodny Park Tychy

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wodny Park Tychy" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wodny Park Tychy

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wodny Park Tychy" podaj