tychy.info

Reklama

Wiadomości

  • 26 marca 2023

Stacje napraw rowerów wracają po zimowej przerwie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Ścieżki rowerowe" podaj

Do 6 kwietnia w mieście zamontowane zostaną stacje przeznaczone do samodzielnej naprawy rowerów. Rok temu było ich 20, w tym roku będzie 21, ponieważ dodatkowy punkt naprawczy pojawi się w dzielnicy Wilkowyje przy ul. Wilczej (Skwer Wilczy Kąt).

Reklama

stacja naprawy rowerów
Stacje napraw rowerów wracają po zimowej przerwie · fot. UM Tychy


- Wszystkie stacje zostały starannie odnowione, oklejone i wyposażone w narzędzia. Niestety w ubiegłych latach dochodziło do licznych dewastacji, dlatego w tym roku podjęliśmy działania, które mamy nadzieję, wyeliminują takie sytuacje. Niemniej jednak nie bądźmy obojętni na akty wandalizmu, wszelkie tego typu zdarzenia zgłaszajmy odpowiednim służbom - mówi Katarzyna Kajstura z Miejskiego Zarządu Ulic i Mostów w Tychach.

Wszystkie awarie oraz nieprawidłowości związane z działaniem stacji, można zgłaszać na stronie: https://zglosusterke.umtychy.pl lub w aplikacji: Mobilne Tychy (zakładka „Zgłoś Usterkę”).

BM / tychy.info

źródło: UM Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Ścieżki rowerowe

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Ścieżki rowerowe" podaj