tychy.info

Reklama

Wiadomości

  • 24 lutego 2022

Tyskie Sinice idą na Czantorię dla Krystiana

Za nami:

Morsowaliście już na wysokości 851 m.n.p.m.? Nie? To macie teraz taką możliwość! Już w najbliższą sobotę, 26 lutego o godzinie 11:00 przy Dolnej Stacji Kolei Linowej Czantoria rozpoczyna się "III Zimowe wejście na Czantorię w krótkich gaciach". Jest to impreza charytatywna. Tym razem Tyskie Sinice idą dla Krystiana Piszczka, 42-letniego strażaka ochotnika z Wisły u którego w 2020 roku zdiagnozowano nieoperacyjnego guza mózgu.

tyskie sinice
fot. Tyskie Sinice


W wyniku radioterapii pan Krystian stracił wzrok. Zbiórka ma pomóc w zebraniu środków na zakup psa przewodnika oraz dalsze leczenie i rehabilitację.

Jak zapowiadają Tyskie Sinice, będzie to to impreza „z jajem”. Wielu jej uczestników będzie przebranych w zabawne stroje. Przy górnej stacji kolejki linowej na Czantorii rozstawione będą baseny do morsowania. Udział w imprezie jest bezpłatny, natomiast w trakcie jej trwania prowadzona będzie zbiórka pieniędzy.

- Zabierzcie ze sobą tzw. "jabłuszka" do zjeżdżania z góry. W ten sposób szybciej znajdziemy się na dole. Dla uczestników tyskiej wyprawy planujemy ekstra wydarzenie przy jednej z kaskad w Ustroniu, gdzie dzień zakończymy grillem, saunowaniem wraz z Mobilnym Spa Dominika oraz morsowaniem w rzece Wisła. Do wspólnej zabawy zapraszamy wszystkich chętnych. Zbiórka w sobotę na parkingu przed Piramidą o 8:30 - zapraszają Tyskie Sinice.

Loading...

ar / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.