Wiadomości

  • 24 września 2021
  • 26 września 2021
  • wyświetleń: 4933

Komisja Dyscyplinarna PZPN ukarała GKS po meczu z Widzewem

Na czwartkowym posiedzeniu Komisja Dyscyplinarna PZPN postanowiła ukarać Klub Piłkarski GKS Tychy za wydarzenia, do których doszło w trakcie meczu 9. kolejki Fortuna 1 Ligi z Widzewem Łódź.

Pseudokibice zakłócili mecz na Stadionie Miejskim w Tychach - 19.09.2021 · fot. Tomasz Pestka


Komisja Dyscyplinarna PZPN podjęła następujące decyzje:

  • zakaz rozgrywania 1 meczu (z Odrą Opole) z udziałem publiczności na części stadionu, tj. poprzez wyłączenie dostępności dla publiczności sektorów G-Z (trybuny: młyn, od strony basenu oraz sektor gości);
  • zakaz wyjazdu zorganizowanych grup kibiców w rozgrywkach Fortuna 1 ligi oraz Fortuna Pucharu Polski na okres trzech miesięcy;
  • kara finansowa w wysokości 5.000 zł.


W związku z powyższym klub informuje, że na spotkanie z Odrą Opole (03.10, g. 12:40) wszystkie osoby posiadające karnety w sektorach G-Z będą miały zarezerwowane miejsca na trybunie głównej (od ul. Baziowej).

O wydarzeniach, do których doszło na Stadionie Miejskim podczas meczu tyskiego klubu z Widzewem Łódź w niedzielę, 19 września, piszemy więcej w artykule [WIDEO, FOTO] Pseudokibice odpalili race. Na chwilę przerwano mecz.

ar / tychy.info

źródło: GKS Tychy

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.