tychy.info

Reklama

Wiadomości

  • 7 sierpnia 2021
  • 8 sierpnia 2021

[Rowerem po regionie] Z uzdrowiska na rynek w Bielsku-Białej

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Rowerem po regionie" podaj

W kolejnym odcinku cyklu "Rowerem po regionie" zapraszamy na ciekawą wyprawę z Goczałkowic-Zdroju do Bielska-Białej. Po drodze zrobimy sobie przerwę na bielskim wzgórzu Trzy Lipki, skąd roztacza się panorama na całą stolicę Podbeskidzia, a także okoliczne miejscowości.

ReklamaTrasa wycieczki:

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Rowerem po regionie

W sezonie wiosenno-letnim przygotowujemy dla Was nasze propozycje tras rowerowych, dzięki którym można odwiedzić ciekawe miejsca regionu. W cyklu wideo "Rowerem po regionie" skupiamy się przede wszystkim na trasach łatwych, dostępnych dla szerokiego grona turystów. Mówimy o walorach przyrodniczych tras rowerowych, zapleczu gastronomicznym oraz ciekawych atrakcjach turystycznych. Dajemy też wskazówki dotyczące tego, jak dojechać do punktu początkowego wycieczek rowerowych. Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Rowerem po regionie" podaj