Wiadomości

  • 16 lipca 2021
  • wyświetleń: 1911

Nowy asfalt na Al. Piłsudskiego. Był to pierwszy etap prac

Na al. Piłsudskiego została ułożona nowa asfaltowa nakładka. Prace prowadzone były na jezdni w kierunku terenów przemysłowych, gdzie wyremontowano odcinek od zjazdu na Bielsko do ronda przy ul. Towarowej. Będzie kontynuacja prac. Sprawdź, gdzie spodziewać się utrudnień.

Nowy asfalt na Al. Piłsudskiego
Nowy asfalt na Al. Piłsudskiego · fot. MZUiM Tychy


Był to pierwszy etap prac w tym rejonie. W najbliższych dniach zaplanowano kontynuację na blisko 100-metrowym fragmencie za rondem. W miejscu prowadzenia robót będą występować utrudnienia w ruchu. Remont ma ruszyć w przyszłym tygodniu, przy czym dokładny termin oraz tempo prac uzależnione są m.in. od pogody.

Podobne prace trwają także na ul. Zgrzebnioka (odc. od Żółkiewskiego do Euro-medu). Kierowcy są proszeni o ostrożną jazdę i stosowanie się do znaków.

Miejski Zarząd Ulic i Mostów przypomina, że dotychczas asfaltowe nakładki ułożono m.in. na ulicach: Oświęcimskiej (odc. od ul. Katowickiej do ul. Czarnej), Wojska Polskiego (od Placu św. Anny do ul. Burschego), Stoczniowców 70. (od ul. Konecznego do ul. Jaśkowickiej), Damrota (dojazd do przychodni medycyny pracy) oraz na innym fragmencie al. Piłsudskiego (odc. od ul. Armii Krajowej do ul. Jordana).
W tym roku na remonty nawierzchni bitumicznych w Tychach (nakładki i naprawy cząstkowe) zabezpieczono ponad 5 mln. zł.

ar / tychy.info

źródło: MZUiM Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.