Reklama

Wiadomości

  • 8 czerwca 2021
  • 10 czerwca 2021
  • wyświetleń: 3862

Akcja odkomarzania i odkleszczania w Tychach: gdzie i kiedy?

Za nami:

Odkomarzanie i odkleszczanie w naszym mieście zostanie przeprowadzone w czwartek, 10 czerwca w godzinach od 20.00 do 01.00. W jakich dokładnie miejscach na terenie naszego miasta zostanie wykonany zabieg?

komar
Akcja odkomarzania i odkleszczania w Tychach już w czwartek · fot. pixabay.com


Wydział Komunalny Ochrony Środowiska i Rolnictwa Urzędu Miasta w Tychach zlecił przeprowadzenie zabiegu dezynsekcji przeciw komarom i kleszczom. Opryski zostaną wykonane w parkach, w których zlokalizowane są zbiorniki wodne i place zabaw, tj. w Parku Północnym, Parku św. Franciszka, Parku Suble I i II, Parku Łabędzi oraz na terenach wokół zbiornika Paprocany.

Opryski, obejmujące łączną powierzchnię 65 ha, zostaną wykonane w celu ochrony mieszkańców przed uciążliwościami związanymi ze wzrostem liczebności komarów i kleszczy w miesiącach letnich.

W celu ułatwienia pracy firmie wykonującej zabiegi miasto prosi mieszkańców o pozostanie poza wyżej wymienionymi parkami w czasie wykonywania oprysków.

ar / tychy.info

źródło: Tyski Zakład Usług Komunalnych w Tychach

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.