tychy.info

Reklama

Wiadomości

  • 12 stycznia 2021

Wybierając się w góry możesz pomóc hospicjum "Świetlikowo"

W 2021 roku Kontakt-Simon z Czechowic-Dziedzic obchodzi swoje 100-lecie. Oprócz wielu imprez, jubileuszowych wydawnictw i spotkań, spółka postanowiła uczcić te "urodziny" w sposób szczególny - pomagając najbardziej potrzebującym z Hospicjum Dziecięcego "Świetlikowo" w Tychach.

Siedziba spółki Kontakt-Simon w Czechowicach-Dziedzicach
Siedziba spółki Kontakt-Simon w Czechowicach-Dziedzicach · fot. Materiały prasowe


- Jeśli lubicie górskie wspinaczki (bo my bardzo!), zapraszamy Was do udziału w wyjątkowej Akcji, której celem jest wsparcie budowy Interwencyjnego Ośrodka Preadopcyjnego TuSieTuli - zachęca czechowicka firma. Ambasadorem "Szczytnego celu" jest Krzysztof Wielicki - polski himalaista, zdobywca Korony Himalajów i Karakorum. - To wielki zaszczyt i... ogromna motywacja! - podkreśla Kontakt-Simon.

Jak wziąć udział?

Wystarczy się zarejestrować i kochać górskie wędrówki. Każdy zdobyty przez Was i poprawnie zarejestrowany górski szczyt, to kolejne przyznane punkty. - My je przeliczymy i... zamienimy na pieniądze! Suma zebranych podczas akcji środków (zdobytych metrów n.p.m. przeliczonych na złotówki) przekazana zostanie Hospicjum Dziecięcemu "Świetlikowo" w Tychach i posłuży budowie Interwencyjnego Ośrodka Preadopcyjnego TuSieTuli. Do zdobycia pula 100 000 złotych! - podkreśla czechowicka spółka.

Szczegółowe informacje oraz zasady rejestracji punktów można znaleźć na stronie regulaminu akcji.

Niezwykła akcja spółki "Kontakt-Simon" na stulecie firmy
Niezwykła akcja spółki "Kontakt-Simon" na stulecie firmy · fot. Materiały prasowe


Lubisz rywalizację?

- Zdobywanie punktów to jedno, ale jest jeszcze to "coś", co nas i pewnie wielu z Was szczególnie motywuje. To rywalizacja. Zachęcamy firmy do działania w zespołach. Zebrane przez Was punkty zostaną zsumowane a najlepsi z najlepszych trafią na stronę rankingu i zawalczą o Puchar Prezesa Kontakt-Simon - informuje spółka.

Dodatkowo, do trzech firm z największą liczbą punktów trafi "Dyplom Uczestnictwa" z odręczną dedykacją Patrona Akcji - Krzysztofa Wielickiego, polskiego himalaisty, zdobywcy Korony Himalajów i Karakorum.

Krzysztof Wielicki
Krzysztof Wielicki


Fundacja Śląskie Hospicjum dla Dzieci Świetlikowo

Od 2009 roku Fundacja Śląskie Hospicjum dla Dzieci w Tychach prowadzi hospicjum domowe, obejmujące specjalistyczną, bezpłatną opieką nieuleczalnie chore dzieci w miejscu ich zamieszkania. Fundacja Śląskie Hospicjum dla Dzieci Świetlikowo prowadzi także Hospicjum Perinatalne, w którym otaczają opieką nienarodzone jeszcze dzieci i ich rodziny. Od 2010 roku prowadzą również Centrum Opieki Dziennej, a w najbliższym czasie planują uruchomić Hospicjum Stacjonarne.

Więcej informacji można znaleźć na stronie Fundacji: www.shd.org.pl

Wokół Świetlikowa od zawsze gromadzi się wielu ludzi i wiele instytucji dobrej woli. - Postanowiliśmy stać się częścią tego miejsca. I właśnie nadszedł ten moment. Podjęliśmy decyzję, że 100-lecie Kontakt-Simon to doskonały czas, aby podzielić się swoją radością z najbardziej potrzebującymi - podkreśla czechowicka spółka.

Strona internetowa akcji dostępna jest tutaj.

Kontakt-Simon to firma, której siedziba mieści się w Czechowicach-Dziedzicach. Produkuje przede wszystkim osprzęt elektroinstalacyjny: gniazda, łączniki, puszki podłogowe oraz praktyczne elementy elektroniczne. Jej oferta obejmuje także zdalnie sterowane łączniki, moduły świecące LED oraz sensory do obsługi systemów KNX.

mp / tychy.info
źródło: materiały prasowe

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.