Wiadomości

  • 4 lutego 2024
  • 7 maja 2024
  • wyświetleń: 2214

Silni dla słabszych - akcja na rzecz tyskiego Świetlikowa - udało się zebrać rekordową kwotę!

Akcja charytatywna "Silni dla słabszych", zorganizowana została przez Stowarzyszenie Broda i Tatuaż - BEARD CLAN. Wydarzenie odbyło się w kultowej „Leśniczówce” w Chorzowie. Akcja została zainicjowana z myślą o wsparciu tyskiej Fundacji Śląskie Hospicjum dla Dzieci Świetlikowo, która od 14 lat niesie pomoc śmiertelnie chorym dzieciom, a także pomaga ich rodzinom. Udało się zebrać rekordową kwotę!

silni dla słabszych


Cała inicjatywa rozpoczęła się 5 kwietnia. Objęła nie tylko zbiórkę na platformie zrzutka.pl, ale również liczne licytacje, puszki kwestarskie oraz finałowy koncert. Organizatorzy postawili sobie za cel zebranie środków finansowych, ale przede wszystkim zwrócenie uwagi społeczeństwa na ważne i często pomijane kwestie opieki hospicyjnej.

Finał zbiórki (Koncert "SILNI DLA SŁABSZYCH") odbył się 20 kwietnia. Gwiazdą wieczoru był zespół CLOSTERKELLER. Kolejne gwiazdy wieczoru to TRANSGRESJA, ATERRA oraz SNOWBLIND.

Dzięki całej akcji udało się zebrać rekordowe 83 tysiące 143 złote!

Loading...

ar / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.