tychy.info

Reklama

Sport

  • 19 stycznia 2018
  • 30 stycznia 2018

180 dni do idealnej sylwetki - Twoja metamorfoza z FitLady

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "FitLady Pszczyna" podaj

Podejmij wyzwanie - weź udział w unikatowym programie opracowanym przez trenerów oraz dietetyka FitLady w Pszczynie. 180 dni do idealnej sylwetki to program stworzony z myślą, abyś za 6 miesięcy cieszyła się wymarzonym, zdrowym i sprawnym ciałem.

ReklamaJak podjąć wyzwanie?

Zgłoś się jak najszybciej do klubu FitLady w Pszczynie mieszczącego się przy ul. Bednorza 14, który został stworzony wyłącznie dla kobiet i to w każdym wieku i poziomie kondycji. Na Twoje zgłoszenie do programu czekamy do poniedziałku 29 stycznia. Na każdą osobę biorącą udział w programie czeka różnorodny trening prowadzony w formie obwodowej , comiesięczna analiza składu ciała profesjonalnym urządzeniem InBody 170 wraz z pomiarami antropometrycznymi, specjalnie opracowany plan żywieniowy o określonej kaloryczności zmieniający się co miesiąc oraz wsparcie i motywację trenerów i dietetyka FitLady. Dodatkowo po zakończeniu programu wybierzemy osobę, którą oddamy w ręce profesjonalnych stylistów - dobierzemy odpowiednią fryzurę, makijaż oraz ubranie.

Koszt udziału w programie to tylko 149 zł miesięcznie. Nie zwlekaj i zapisz się do niego już dziś!

180 dni do idealnej sylwetki - Twoja metamorfoza z FitLady


Czym wyróżnia się nasz klub?

U nas nie ma sztywnych godzin treningu, nie musisz dopasowywać swojego planu dnia do grafiku klubu, rozpoczynasz ćwiczenia, kiedy Tobie to odpowiada dlatego nigdy nie spóźnisz się i nigdy nie przepadną Ci zajęcia. Po prostu przychodzisz i włączasz się do treningu FITLADY. Wspólnie z innym klubowiczkami w przyjaznej atmosferze i z pomocą instruktorek, które czuwają nad prawidłowym wykonywaniem ćwiczeń i mobilizujących do działania, szybko osiągniesz zamierzone cele. Będziesz cieszyć się dobrą kondycją oraz poprawisz swoje samopoczucie

Oferujemy niezwykle różnorodny trening przy minimalnym nakładzie czasu - tylko 30 minut 3 razy w tygodniu. Efektywne 30-minutowe sesje treningowe FITLADY wzmacniają wszystkie najważniejsze grupy mięśniowe, a trening obwodowy FITLADY jest sprawdzoną kombinacją ćwiczeń aerobowych z treningiem siłowym, umożliwiającą spalenie nawet 450 kalorii podczas jednej sesji.

Dodatkowo już na pierwszych zajęciach, wspólnie z trenerem ustalisz własne indywidualne cele. Po wstępnej analizie masy ciała zostaniesz uczestniczką Programu Kontroli Wagi i Doskonalenia Sylwetki. Otrzymasz plan żywieniowy o określonej kaloryczności dobrany przez dietetyka FitLady. Właściwe odżywianie i wsparcie naszej kadry instruktorskiej, pozwoli Ci wytrwać w swoich postanowieniach.

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek godz. 9.00-12.00 / przerwa / 16.00-20.00
Sobota godz. 9.00-12.00
Niedziela - nieczynne

FitLady Pszczyna


FitLady Pszczyna

43-200 Pszczyna
ul. Bednorza 14

tel. 577 150 601Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

FitLady Pszczyna

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "FitLady Pszczyna" podaj