Sport

  • 12 marca 2018
  • 10 kwietnia 2018
  • wyświetleń: 4024

Twój trener personalny i dietetyk w FitLady w Pszczynie

Materiał partnera:

Nie lubisz zatłoczonych siłowni? Szukasz profesjonalnych trenerów oraz dietetyka z doświadczeniem? Stawiasz na najwyższą jakość i spektakularne efekty? Potrzebujesz wsparcia, motywacji i profesjonalnej oceny postępów? Zapraszamy do naszego kameralnego, świetnie wyposażonego w profesjonalny, najwyższej klasy sprzęt do ćwiczeń Studia Treningowo-dietetycznego mieszczącego się w Pszczynie przy ul. Bednorza 14.

Twój trener personalny i dietetyk


Trenerzy Ola i Sebastian Łukaszczuk to najwyższej klasy fachowcy z doświadczeniem, stale podnoszący swoje kwalifikacje.

Trening personalny z nami to profesjonalna, oparta na doświadczeniu pomoc ze strony wykwalifikowanego trenera w systemie 1:1 lub 1:2. Zadbamy nie tylko o bezpieczeństwo ćwiczeń, lecz także o poprawną technikę ich wykonywania, przez co każda minuta spędzona na siłowni będzie bardziej efektywna. Trener indywidualnie dobiera rodzaj ćwiczeń, dopasowując do celu, który chcemy osiągnąć. Do każdej osoby podchodzimy indywidualnie, tworząc program treningowy skierowany na określone cele - może to być poprawa kondycji, redukcja tkanki tłuszczowej, budowa masy mięśniowej czy też proporcjonalne wymodelowanie sylwetki.Taka opieka jest ponadto motywacją do każdego treningu i skuteczną pomocą w zwalczaniu lenistwa.

Twój trener personalny i dietetyk
Twój trener personalny i dietetyk


Najlepsze rezultaty uzyskamy stosując odpowiednio dobraną dietę oraz trening. Każdy z nas jest inny - typ budowy ciała, tempo metabolizmu, stopień wytrenowania, oczekiwania odnośnie efektów - dlatego służymy w tym zakresie profesjonalną pomocą.

Regularnie kontrolujemy i analizujemy postępy, wagę i skład masy ciała podopiecznych.

Treningi personalne - godziny ustalamy indywidualnie / pracujemy od 6.00-22.00.

Aleksandra Marek-Łukaszczuk , tel. 606-624-828, aleksandra.lukaszczuk@gmail.com
Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego oraz Śląskiej Wyższej Szkoły Medycznej w Katowicach na kierunku dietetyka. Pasjonatka zdrowego i aktywnego stylu życia. Trener personalny, dietetyk, instruktor fitness z wieloletnim doświadczeniem. Aktywnie uczestniczy w wielu konferencjach i szkoleniach związanych z tematyką sportu oraz dietetyki i zdrowego odżywiania. Jako dietetyk specjalizuje się w dietach redukujących masę ciała oraz dietetyce sportowej - żywieniu w sportach wytrzymałościowych oraz kulturystyce i fitness.

Sebastian Łukaszczuk tel. 668-375-657, szkolaplywania@vp.pl
Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach. Promotor zdrowego i efektywnego treningu funkcjonalnego. Specjalista od przygotowania motorycznego zawodowców i amatorów sportu, trener personalny, trener pływania II klasy oraz instruktor tenisa ziemnego. Posiada uprawnienia do oceny funkcjonalnej FMS.

FitLady Pszczyna

43-200 Pszczyna
ul. Bednorza 14

tel. 577 150 601Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "FitLady Pszczyna" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

FitLady Pszczyna

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "FitLady Pszczyna" podaj