tychy.info

Reklama

Rozrywka

  • 28 lipca 2020
  • 2 sierpnia 2020

Letni Ogród Sztuk Wszelakich: teatr, akrobacje i sztuczki

Za nami:

Kolejna niedziela w Letnim Ogrodzie Sztuk Wszelakich upłynie pod znakiem akrobacji i sztuczek, których nauczyć się będzie mógł każdy! 2 sierpnia Teatr w Ruchu przedstawi spektakl "Cyrk w ogrodzie". Na wydarzenie zaprasza Miejskie Centrum Kultury. Interaktywny spektakl dla dzieci „Cyrk w ogrodzie” przeznaczony dla milusińskich w wieku 4-12 lat.

Letni Ogród sztuk wszelakich


Kto jest specjalistą od spełniania marzeń? Teatr w Ruchu! Już 2 sierpnia niedziela cyrkowa w Letnim ogrodzie sztuk wszelakich Miejskiego Centrum Kultury w Tychach. O 17.00 czekać będzie moc atrakcji z nauką tańca cyrkowego, kręcenia hula hopem i… wyczarowywaniem królika z kapelusza! Wstęp wolny, jednak obowiązuje rezerwacja miejsc pod numerem 32 327 02 90 i mck@mck.tychy.pl

Jeśli chcecie się przekonać, jak Aspiryna pomogła Bazyliszkowi, dowiedzieć się czemu Pan Twardowski nie nudzi się na Księżycu, skąd Lech ma miecz i dlaczego czasem warto zatrzymać czas - już dziś rezerwujcie miejsca w ogrodzie MCK.

Spektakl opowiada historię trójki przyjaciół zamieszkującej sklep z zabawkami. Dzieci poznają Słonicę Bożenę, Pluszowego Lisa Benka i Żołnierzyka Patryka. Nasi bohaterowie nie chcą dłużej przesiadywać bezczynnie na sklepowej półce. Pragną zrobić coś, co odmieni ich życie i uczyni ich na tyle wyjątkowymi, by w końcu ktoś zechciał przygarnąć ich do siebie. Postanawiaj otworzyć swój własny cyrk. Nie będzie to łatwe zadanie, ale w spełnieniu marzeń zwierząt pomoże publiczność.

W razie niepogody wydarzenie zostanie przeniesione do Teatru Małego w Tychach, o czym MCK poinformuje zapisane na wydarzenie osoby.

Rozkład jazdy Letniego Ogrodu Sztuk Wszelakich w wakacyjne niedziele:
9 sierpnia, g. 17.00 - Laboratorium Pana Korka „Szybciej, dalej, mocniej. Akcja? Reakcja!”
16 sierpnia, g. 17.00 - spektakl „Piraci” - Fabryka Kultury
23 sierpnia, g. 17.00 - pokaz walk średniowiecznych w wykonaniu Stowarzyszenia Rekonstrukcji Historycznych „Golęszyce”
30 sierpnia, g. 17.00 - spektakl „Ukryte” - Teatr HoM

ar / tychy.info
źródło: MCK

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.