tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 5 marca 2015

Czesław Śpiewa w Underground!

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Underground Pub" podaj

Zespół Czesław Śpiewa to jeden z bardziej popularnych i cenionych zespołów w Polsce. Należy również do niekwestionowanych ulubieńców publiczności, która podczas koncertów na żywo docenia nie tylko brzmienia i dźwięki, ale też i oryginalną konferansjerkę w wykonaniu Czesława Mozila, który stoi na czele grupy. Tyska publiczność będzie mogła przekonać się o niezwykłości zespołu podczas koncertu w Pubie Underground.Wiosna 2015 roku to trasa koncertowa promująca najnowszą autorską płytę zespołu pt. "Księga Emigrantów. Tom 1", która ukazała się z początkiem października 2014. Wydawnictwo porusza trudny temat emigracji. Czesław Śpiewa wystąpi w Pubie Underground w środę, 11 marca o godzinie 20.00.

Dystrybucja biletów:
  • Underground, pl. Korfantego 1
  • Gambrinus, al. Jana Pawła II 10
  • Wielokran, pl. Baczyńskiego 2
  • Sieć ticketpro.pl


Bilety w przedsprzedaży do nabycia w cenie 40 złotych, a w dniu koncertu 50 złotych.
Obowiązuje tylko rezerwacja mailowa: undergroundpub.tychy@gmail.com w tytule - Czesław rezerwacja.

KonkursCzesław Mozil
Czesław Śpiewa wystąpi w tyskim Underground Pub. · fot. Katarzyna Widmańska


Płyta "Księga Emigrantów. Tom I" zespołu Czesław Śpiewa to płyta o emigracji, o tym, jak trudno nam kochać Polskę, ale też o tym - jak łatwo bez tej miłości nam się pogubić. To płyta o marzeniach i realiach, o pragnieniach i ich weryfikacji przez codzienność. To płyta o tym, że większa odległość od Ojczyzny wcale nie zwiększa do niej dystansu. Jednak koniecznym jest, by znaleźć dystans w sobie i mieć odwagę o tym zaśpiewać. Ta płyta jest oparta na faktach i prawdzie.

W 13 piosenkach zawierają się historie i doświadczenia, które są stale udziałem tych, którzy poznają temat emigracji. Razem z ich emocjami i uczuciami, rozczarowaniami i tęsknotami, nadziejami i złością na to, jak wygląda rzeczywistość. Z całą mocą potwierdza to sam emigrant- Czesław Mozil, bo przecież i taką rolę w życiu przyszło mu grać. A, że Czesław jest artystą autentycznym, życie przekłada się tu na scenę. Ta płyta to jego osobiste świadectwo, przeżycia i zdarzenia, które są faktyczne i prawdziwe, a które w zgrabne, ale i mocne teksty piosenek ujął Michał Zabłocki. To wiarygodny i rzetelny głos w dyskusji o emigracji. A zostaje on podjęty przez tego, który uczył się Polski z dalekiej i bliskiej perspektywy, wielokrotnie i wciąż na nowo.

BM / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Underground Pub

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Underground Pub" podaj