Edukacja

  • 20 września 2022
  • wyświetleń: 1256

BEST CJO TYCHY zaprasza na najlepsze w mieście kursy językowe!

Materiał partnera:

Szkoła Językowa Best - Oddział w Tychach oferuje szeroki wybór kursów!

BEST Centrum Języków Obcych,BEST Centrum Języków Obcych,BEST Centrum Języków Obcych


W ofercie:  • Kursy dla dzieci metodą Teddy Eddie


BEST Centrum Języków Obcych,BEST Centrum Języków Obcych,BEST Centrum Języków Obcych


  • Kursy dla dzieci metodą Kiddo by Best i kursy dla młodzieży metodą Teener by Best


BEST Centrum Języków Obcych,BEST Centrum Języków Obcych,BEST Centrum Języków Obcych


  • Kursy dla dorosłych metodą Best Communication Method oraz kursy dla firm metodą Best Communication in Business.


BEST Centrum Języków Obcych,BEST Centrum Języków Obcych,BEST Centrum Języków Obcych


Doświadczenie ma znaczenieNaszą przewagą na rynku jest wieloletnie doświadczenie i know-how. Robimy to od 1996 roku, dlatego dobrze wiemy, jak organizować kursy językowe dostosowane do specyficznych potrzeb różnych grup odbiorców.

Gwarancja jakościJesteśmy na 3 miejscu w najnowszym rankingu Book of Lists prestiżowego wydawnictwa Warsaw Business Journal. A to oznacza że jesteśmy jedną z trzech najlepszych szkół językowych w Polsce.

BEST Centrum Języków Obcych w 2008 roku uzyskało międzynarodową Akredytację ELCL QA (European Language Competence Licence Quality Alliance).

W maju 2021 roku sieć szkół językowych BEST Centrum Języków Obcych otrzymała znak jakości The Global Language System Quality Alliance.

Nasza szkoła od 2019 roku corocznie zdobywa nagrodę ORŁY EDUKACJI, która zostaje przyznawana za najwyższe oceny w Internecie i w mediach społecznościowych (przede wszystkim w serwisach Google i Facebook) przyznawane przez internautów, a więc naszych klientów i kursantów.

Znajdziemy wspólny język - najszersza oferta kursów językowychBez względu na to, czy chcesz dopiero rozpocząć swoją lingwistyczną przygodę, czy zamierzasz nauczyć się kolejnego języka, pomożemy Ci zrealizować Twój cel. Obecnie współpracujemy z ponad 100 najlepszymi filologami z 30 języków obcych, dlatego możemy zaprosić Cię do udziału w kursach nie tylko z najpopularniejszych języków europejskich, ale także tych niszowych z różnych zakątków świata - na wszystkich poziomach zaawansowania. Cokolwiek sobie wymarzysz, u nas to dostaniesz!

Dopasowani do potrzeb - kursy stacjonarne i kursy onlineKażdego roku uczy się z nami ok. 2000 Kursantów. Na przestrzeni lat pomogliśmy zatem tysiącom osób w opanowaniu języków obcych na poziomie pozwalającym realizować założone cele, takie jak na przykład zdanie międzynarodowego egzaminu, nabycie swobody komunikacyjnej czy zdobycie wymarzonej pracy w środowisku międzynarodowym.

Wszystko w jednym miejscuNie tylko kursy językowe, ale także międzynarodowe egzaminy. Działamy również jako "BEST" Centrum Egzaminacyjne. Proponujemy nie tylko kursy przygotowujące do międzynarodowych egzaminów, ale także same egzaminy, które można zdawać w naszych placówkach lub online za naszym pośrednictwem. W ofercie Centrum są także audyty językowe dla pracowników firm. Nasza oferta egzaminów i testów jest bardzo szeroka ze względu na liczne współprace, które zawarliśmy z najlepszymi na świecie jednostkami testującymi i certyfikującymi.

Szczegółowa oferta i cennik naszych kursów znajduje się na stronie internetowej: https://bestcentrum.pl/strona/index.php?prmtr=main,cennik oraz na https://bestcentrum.online/ .
Na naszych kursantów zawsze czekają atrakcyjne rabaty! Przyjdź do oddziału w Tychach - ul. Kopernika 1B lub zadzwoń 500 169 042.

Zobacz krótki filmik z zakończenia roku szkolnego w Best CJO:Dołącz do nas! Zostań kursantem renomowanej szkoły językowej!

BEST Centrum Języków Obcych

43-100 Tychy
ul. Kopernika 1 B

tel. 32 217 78 01
fax 32 747 30 73
kom. 500 169 042Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "BEST Centrum Języków Obcych" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

BEST Centrum Języków Obcych

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "BEST Centrum Języków Obcych" podaj