tychy.info

Reklama

Edukacja

  • 19 października 2022

Ostatni moment, by zapisać się kurs językowy dla dorosłych Best CJO

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "BEST Centrum Języków Obcych" podaj

Kursy obejmują naukę języka ogólnego i są prowadzone zgodnie z założeniami Communication Method by BEST®. Swobodna rozmowa, rozumienie ze słuchu oraz właściwa reakcja w danej sytuacji językowej to najważniejsze cele tej metody.

Reklama

BEST Centrum Języków Obcych,BEST Centrum Języków Obcych,BEST Centrum Języków Obcych


Dodatkowo początek października to ostatnia szansa, by zapisać się na kursy grupowe wybranego języka! W grupach mamy jeszcze kilka wolnych miejsc - obniżyliśmy dla tych kursów ceny nawet o 300 zł!

Nasza ofertaKursy komunikacyjne

Chcesz poznać podstawy języka obcego lub rozwinąć jego dotychczasową znajomość i szybko wejść na wyższy poziom? To właśnie najczęściej wybierany kurs w BEST CJO dla takich osób jak Ty!

Kursy intensywne

Przeznaczone dla osób, które oczekują ekspresowych efektów i są zdecydowane na intensywny trening językowy.

Kursy konwersacyjne

Przeznaczone dla osób, które w szybkim tempie chcą przełamać barierę językową oraz nabrać wprawy w swobodnym porozumiewaniu się z obcokrajowcami w różnych kontekstach sytuacyjnych.

Kursy egzaminacyjne

Przeznaczone dla osób, które chcą jak najlepiej przygotować się do egzaminów międzynarodowych i bez stresu podejść do ich zdawania.

Kursy biznesowe

Przeznaczone dla osób, które pracują lub zamierzają pracować w środowisku międzynarodowym i chcą wzmocnić kompetencje komunikacyjne, aby móc poradzić sobie w każdej sytuacji biznesowej od lekkich "small talk" po poważne negocjacje handlowe.

Kursy branżowe

Przeznaczone dla osób związanych zawodowo z daną branżą, które chcą poszerzyć znajomość języka specjalistycznego.

Kursy dla pracujących na zmiany

Jedyne w swoim rodzaju kursy dla osób, które szukają możliwości połączenia pracy zmianowej ze skuteczną nauką języka obcego.

Kursy "na spokojnie"

Przeznaczone dla osób, które do nauki języka obcego podchodzą ze spokojem, preferują nieco wolniejsze tempo, a udział w kursie traktują nie tylko jako możliwość poznania języka obcego, ale także jako okazję do konstruktywnego spędzenia czasu wśród osób, które podzielają to podejście i mają takie same oczekiwania.

Poziomy kursów:

A1 A2 B1 B2 C1 C2

Kursy możesz realizować w kilku trybach. Przekonaj się, który odpowiada najbardziej twoim potrzebom i oczekiwaniom. Bez względu na toczy wolisz zajęcia indywidualne, w grupie, czy może raczej w tradycyjnej sali lekcyjnej - możesz się zapisać już dziś, nie zwlekaj!

Znajdujemy się na placu ul. Kopernika 1b w Tychach. Zadzwoń do nas - tel. 500-169-042.

BEST Centrum Języków Obcych,BEST Centrum Języków Obcych,BEST Centrum Języków Obcych


BEST Centrum Języków Obcych

43-100 Tychy
ul. Kopernika 1 B

tel. 32 217 78 01
fax 32 747 30 73
kom. 500 169 042Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

BEST Centrum Języków Obcych

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "BEST Centrum Języków Obcych" podaj