Wiadomości

• 20 września 2020
  • wyświetleń: 1042

[WYNIK MECZU] Pierwsze w tym sezonie derby Śląska dla tyszan!

Tyszanie górą w pierwszych w tym sezonie derbach Śląska. Podopieczni Krzysztofa Majkowskiego udanie zrehabilitowali się za porażkę w Jastrzębiu i w niedzielny wieczór pokonali GKS Katowice 5:2.

Pierwsze w tym sezonie derby Śląska dla tyszan!
Pierwsze w tym sezonie derby Śląska dla tyszan! · fot. GKS Tychy

Pierwsze dwie bramki dla tyszan zdobył w 23 i 27 minucie Jarosław Rzeszutko. Kolejne trafienia dla GKS Tychy zaliczyli Filip Komorski (39. minuta), Patryk Wronka (41. minuta) oraz Szymon Marzec (51. minuta). Bramki dla katowickiego GKS zdobyli Damian Wanat oraz Mateusz Michalski.

GKS Tychy - GKS Katowice 5:2 (0:0, 3:0, 2:2)
1:0 Jarosław Rzeszutko - Michael Cichy - Patryk Wronka (22:46) 5/4
2:0 Jarosław Rzeszutko - Patryk Wronka - Peter Novajovsky (26:28)
3:0 Filip Komorski - Bartłomiej Jeziorski - Olaf Bizacki (30:40)
4:0 Patryk Wronka - Jean Dupuy - Peter Novajovsky (40:25) 5/4
4:1 Dariusz Wanat - Patryk Krężołek - Bartosz Fraszko (53:27) 5/4
5:1 Szymon Marzec - Bartłomiej Jeziorski - Filip Komorski (56:44) do pustej bramki
5:2 Mateusz Michalski - Filip Starzyński - Matej Cunik (57:29)

GKS Tychy: Murray (Lewartowski) - Havlik, Novajovsky; Gościński, Dupuy, Wronka - Seed, Kotlorz; Jeziorski, Komorski, Marzec - Pociecha, Ciura; Szczechura, Cichy, Mroczkowski - Bizacki, Gruźla, Kogut, Rzeszutko, Krzyżek.