Wiadomości

  • 11 września 2020
  • wyświetleń: 18375

Policja szuka mężczyny, który może mieć informacje na temat zabójstwa

Na polecenie prokuratora nadzorującego śledztwo policja opublikowała wizerunek mężczyzny, który może posiadać istotne informacje w sprawie zabójstwa, do którego doszło 1 lipca tego roku. Osoby, które rozpoznają mężczyznę ze zdjęć, proszone są o kontakt z tyską komendą.

Policjanci wydziału kryminalnego prowadzą pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Tychach śledztwo w sprawie 25-latka podejrzanego o dokonanie zabójstwa. Do zdarzenia doszło 1 lipca ok. godz. 21.00 w Tychach przy ul. Harcerskiej. O zatrzymaniu podejrzanego w tej sprawie informowaliśmy wcześniej - kliknij tutaj. Mężczyzna, którego zdjęcia publikowane są przez policję na polecenie prokuratora nadzorującego sprawę, może posiadać istotne informacje na temat okoliczności zdarzenia - zdjęcia mężczyzny znajdziecie tutaj.

Rysopis: Mężczyzna w wieku ok. 60-65 lat, średniej budowy ciała, łysiejący, noszący okulary korekcyjne, a w dniu zdarzenia ubrany w koszulę z krótkim rękawem koloru niebieskiego.

Osoby, które rozpoznają mężczyznę lub posiadają jakiekolwiek informacje w tej sprawie, proszone są o kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Tychach - Tychy al. Bielska 46, pod numer telefonu 47 85 512 00, 47 85 512 80 lub telefonem alarmowym 112 lub adresem e-mail: kryminalny@tychy.ka.policja.gov.pl.

BM / tychy.info

źródło: KMP Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.